NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

recenze

Uta no Prince-sama Maji Love 1000%!

29. června 2014 v 16:25 | Ady-Chan
Název:Uta no Prince - sama Maji love 1000%
Počet dílů:13
Rok vydání:2011
Žánr:hudební, komedie, reverse harem, shoujo
Obsah:
Akademie Saotome je prestižní internátní hudební škola pro budoucí zpěváky a skladatele. Je těžké se na ní dostat a ještě těžší je tam uspět. Ale naší hlavní hrdince Nanami Haruce, která díky své babičce odmalička miluje hudbu a hru na klavír a která touží být skladatelkou, se to nakonec i přes všechny nesnáze, jako například to, že ji ke zkouškám málem kůli pozdnímu příchodu vůbec nepustili, povede.
A tak zde nyní začíná studovat a je zase o krok blíže ke svému snu složit píseň svému idolu - zpěváku Hayatovi. Mít pouze talent ale nestačí, jak Haruka záhy zjišťuje, protože nadaní jsou tady všichni a každý chce uspět a prosadit se v showbyznysu. V o to horší situaci jste, když jako Haruka neumíte číst noty a máte z nich hrát. Když milujete hudbu, ale o skládání nevíte vůbec nic.
Ale Haruka studuje pilně a brzy se noty číst naučí a díky své milé (synonymum pro otravná) povaze, píli a nejrůznějším výzvám a testům se seznámí se svou budoucí nejlepší kamarádkou a šesti úžasnými kluky - zpěváky - milým Ittokim Otoyou, dědicem významné firmy Hijirikawou Masatem, lamačem dívčích srdcí Jingujim Renem, roztomilým Kurusu Shoem, Shinomiyou Natsukim, který miluje vše roztomilé a Haruka mu připomíná jeho psa, a Ichinosem Tokiyou, který jako by vypadl z oka Haručinu idolu Hayatovi.
Postupně se lépe poznávají a než se nadějí, je tu čas závěrečné zkoušky a každý zpěvák si musí vybrat partnera mezi skladateli, který pro něj složí píseň. Ale co se nestane, Haruku si díky její milé povaze, velkému talentu a skělým písním vybere všech šest kluků. Co se bude dít dál? A koho si Haruka vybere?
(http://anime-anime-11.blog.cz/1207/uta-no-prince-sama-maji-love-1000-recenze)
Můj názor:
Love!!!!!!!!!Bože jsem zamilovaná *_* .Ti bishíci tam....ohhhh....I am 1000% in <3.Jediné co mi na anime trošk unesedělo byla Nanami.(Ale to je tím že jí ty kluky závidím!!!)Aaaach já chci STARISH domů ,aby mi spestřili celý den svými songy :333 Doporučuji, a jelikož má anime i druhou řadu ,na kterou se také brzy chystám máme se na co těšit.Tak doufám že mě 2000% nezklame :3
Hodnocení: 5/5

D.N.Angel

25. června 2014 v 16:35 | Ady-Chan
Počet dílů : 26
Žánr : romantické, darama, fantasy(andělé)
Ve světě je mnoho legend. Jedna z nich je i o bájném zloději umění s černými křídly Darkovi, která upadla do zapomění a celých 400 let si na ni nikdo nevzpoměl...
Daisuke Niwa je obyčejný kluk, který se nemůže dočkat svých 14. narozenin. Jako každý puberťák má svou vyvolenou. V Daisukeho případě se jedná o jeho spulužačku Risu Haradanu, která ho považuje jen za přítele. To otřásá Daisukeho vnitřní pohodou a myslí si, že nic nemůže být horšího. Ale to ještě nenastal jeho osudný den 14. narozenin.
V ten den se s Daisukem něco stane. Z malého, červenovlasého klučiny se stane velký, fialovovlasý muž, který je pravým opakem Daisukeho. Na povrch vyplouvá legenda rodiny Niwa. Každý mužský potomek rodiny se v den svých 14. narozenin změní na bájného zloděje umění Darka a dokud potomek nenajde svou pravou lásku, Dark neodejde. Věci jsou ovšem ještě komplikovanější. V blízkosti se totiž objeví Darkův odvěký nepřítel - krásný muž s andělskými křídly, který rozhodně není andělem....
(http://michio2.blog.cz/1001/d-n-angel-recenze)
Můj názor:
Pro mně to bylo úžasné anime.Hlavní zápletka není taková nad kterou byste se museli zamýšlet a tak se D.N.Angel dá zařadit do spíše oddechových anime.Já osobně jsem anime zkoukla hned několikrát a ani po tolika shlédnutích mě neomrzelo a pouštěla bych si ho klidně znovu.K postavám nemám co vytknout.Sexy hl. hrdina, sexy zloduch :3 Ani holky nebyli tak hrozné jak jsem z některých anime zvyklá(Ano Yuki mluvím o tobě!!) a v neposlední řadě mi v paměti utkvěl i opening.Je to nádherná skladba , kterou jsem si zamilovala.Rozhodně doporučuji.
Hodnocení: 5/5

Noragami

23. března 2014 v 22:00 | Ady-Chan
 
 

Reklama
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!