NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Kapitola 1.

11. září 2014 v 19:37 | Ady-Chan |  Love & Fear w/Aki
Takže první kapitolka mé výhry u Aki na povídkové soutěži :) Chtěla jsem spoluautorskou povídku. Prozradím jen to ,že Aki přepisovala na češtinu ,ay se to líp četlo a jsou to postavy Naruto a naše OC v reálném světě. Těšit se můžete jak na yaoi ,tak na hetero páry :P


V hlavním městě Japonska nastal podvečer. Někde uprostřed města se nacházel větší dům s malou zahrádkou, v něm žili tři nejlepší přátelé. Nebydleli, jako ostatní mládež v jejich věku u rodičů ,nebo na koleji. Nepatřili k těm, kteří by trpěli nouzí z nedostatku peněz ,a proto se rozhodli, že si koupí společný dům. Každý měl svůj samostatný pokoj. Dnešní den byl jiný, než obvykle. Právě se chystali na oslavu narozenin chlapcova bratrance. Mysleli si, že dnešní večer jim nepřipraví žádné nemilé překvapení, ale pokud si to mysleli ,tak byli na obrovském omylu, protože neměli tušení, jak jim může jedna oslava změnit jejich dosavadní život naruby.
Blonďatá dívka se oblékalo na party. Měla dost velký problém, protože hlavní požadavek oslavence byl aby dívky měly oblečené šaty. Své plavé vlasy si vyčesala do vysokého drdolu a dva pramínky podél obličeje si natočila. Na oči nanesla stíny kapučínové barvy ,tentýž odstín použila i na lesk na rty, ještě si na nesla na řasy černou spirálu. Nakonec ze skříně vytáhla tmavě modré šaty na ramínka, které jí sahaly jen kousek nad kolena, obula si černé lodičky.
Už se vydala z pokoje do přízemí, kde na ni už netrpělivě čekali její přátelé. Čas velmi rychle běžel a oni už měli skluz ,aby tam přišli na čas. Majitelka modrozelených oči nemohla za to, že jí to tak trvá, neboť dosud nosívala pouze tak říkajíc chlapecké věci. Proto se rychle rozběhla z pokoje, ale zakopla o vlastní nohu a spadla na zem.
,, Sakra, jak se v tom chodí?'' Když tu najednou se nad ní skláněl její spolubydlící, který jí podal pomocnou ruku aby se postavila na nohy. Ta ji přijala a postavila se.

"Hele ,budeme si muset pohnout...jinak to nestihnem" Povzdechla si černovláska, která se též s šatech cítila nesvá. "Neboj, Naruto nám těch pár minut odpustí" Oponoval jí jediný chlapec v domě a pomohl plavovlásce na nohy. "Připraveny?" Mrknul na ně. "Nedělej ten pitomej výraz! Ty na sobě alespoň nemusíš mít šaty a make-up ,abys vypadal trochu k světu!" Sjela ho tmavovláska v tmavě šedých šatech a tmavými stíny nad očima. Ona celá byla lazena do temných barev. " Máš všechno Aki?" Zeptala se světlovlásky. "Asi jo...jdeme" Kývla Aki a Kurama se postavil mezi ně a oběma nabídnul rámě. Obě se ho chytily a společně vyšli z domu. Ani jedna z dívek neměla zvyk nosit boty na podpadku a šaty a to šlo vidět. Rudovlásek měl co dělat ,aby se nezačal smát, když se obě téměř sunuly k zemi. "Haha...moc vtipné...jak je to vlastně daleko?" Zeptala se Aki."Kousek, neboj" Vypláznul Kurama jazyk a pokračoval dál v chůzi i s nimi. "Ale je krásně....docela se tam těším" Řekla Ady. Oba jí dali za pravdu. "A nečekala jsem od Naruta, že by nás nutil do šatů, no nic stalo se...on to beztak věděl! Že šaty nesnášíme! Však počkej Naruto příště se ti na to doučování z Japonštiny vykašlu " Zavrčela Ady.Pak pokračovali v chůzi tiše, bezeslova.

,, Ady pokud ještě jednou spadnu kvůli tomu, že jsem si musela oblíct tyhle hadry ,tak Naruta dobiju až zapomene, jak se jmenuje!'' Zavrčela světlovláska, nesnášela nosit šaty a pro ni a její kamarádku to bylo, jako noční můra. Dívky měly jednu stejnou vlastnost a to, že se cítili nejlépe v kalhotách. Vůbec nechápali nač je dobrá taková věc, jako jsou šaty. Cesta jim ubíhala docela v pohodě ,ikdyž měli kvůli přepravě jisté menší problémy. Za prvé šli pěšky a za druhé Ady s Aki během cesty by spadly asi třikrát, kdyby je Kurama nedržel tak vícekrát. Aki měla s tmavovláskou sto chuti, pokud uvidí toho blondýna, že mu zmalují ciferník za takovou hloupou podmínku. Kurama se velmi bavil, jak se dívky snaží chodit v botičkách, ale nějak se jim to nedařilo, ale postačil tmavovlásčin vražedný pohled a uklidnil se. Trojice si konečně oddychla, když se objevila před obrovskou vilou ohrazenou kamennými zdmi. A zvenku na bráně byly připevněny kamery. Kurama pustil na chvilku dívky a vduchu se modlil aby nespadly, jinak by to odnesl spíš on než jeho bratranec. Zazvonil na zvonek ... kamera na ně zaostřila. Uzumaki patřily ke smetánce v Tokyu. Město sice přes den sršelo krásou okolí, ale v noci tu hrozilo největší nebezpečí, protože v ulicích mezi sebou bojovali dvě mafiánské bandy. Proto není divu, že Narutovi rodiče si tak opevnili svůj útulný příbytek. O chvilku později se otevřely dveře, mladík s rezavými vlasy je pro jistotu opět uchopil aby jim nabídl potřebnou podporu, a trojice vstoupila na obrovský pozemek. Obrovské vrata se za nimi zavřela. Potichu se vydali dál, už z dálky uviděli blondýna, který jim mával, jako o život.
,, Už jsme konečně tady a nemůžu se dočkat až ty blbý boty se sebe shodím.'' poznamenala světlovlasá přičemž s ní souhlasila tmavvláska. Během chvilky už stáli před tvůrcem svého utrpení a to Uzumaki Narutem.

"Moc rád vás vidím!" Usmál se Naruto a objal se s bratránkem, téměř bratrem. Pak přešel k holkám. "Jsem rád že jste-" Nedomluvil. Z každé strany tváře mu přistála jedna ruka.Plesk."To máš za ty šaty Naruto" Zavrčela Ady. "Jdeme" Kývla Aki a odešli dál do domu. Kluci tam zůstali stát. "To je to vážné tak moc?" Třel si Naruto obtisky na tvářích. "Asi jo, když jsi tak dostal....raději pojďme za nima ,ať neudělají nějakou blbost" Mrknul na něj Kurama a oba šli za holkama. Ty mezitím seděly na židlích a popíjeli šampaňské. "Ahoj Saky" Usmála je Aki, když uviděla že si to k nim míří růžovlasá dívka. Ady jenom protočila očima ,vstala a začala klopýtat pryč. Aki se trošku zamračila ,ale pak se se Sakurou objala. "Moc ti to sluší" Pochválila její volbu rudých šatů. "Tobě taky, ikdyž není zvykem na tobě vidět šaty" Usmála se Sakura nazpět a sedla si za ní. "Hádám že už se Ady nevrátí, nevadí že si sednu?" Zeptala se potom. "Ne,nevadí...stejně nechápu co proti tobě Ady má" Řekla Aki a pokrčila rameny. "S kým tu vůbec jsi?" Zeptala se Aki Sakury. "No přece s Narutem" "Jo takhleee"Usmála se Aki. "Konečně se ti povedlo ho klofnout?" "Skoro, už jsem blízko" Obě se rozesmály.

,,, Ale vážně Sakuro ,myslíš že opustí kvůli tobě Hinatu?'' Podivila se světlovláska, no ružovolásá dívka si smutně povzdechla.
,, Aki udělám cokoliv aby Naruto patřil pouze mně''
,, Jak myslíš, jen to prosím tě nějak nepřežeň, protože máš ve zvyku se dostat do problémů.'' konstatovala její kamarádka. No majitelka smaragdů se rozesmála a úsměvem na rtech jí řekla. ,, Tak ta pravá se ozvala, ty a Ady jste se vážně našly, obě jste jeden velký problém. Už mnohokrát se stalo, že jste se dostaly do problémů.'' no po chvíli se přestala smát, když uviděla, jak Naruto tančí s Hinatou. Uchiha stočila pohled na tančící se párek, musela uznat, že jim to velmi sluší. ,, Sakuro vážně si myslím, že by ses měla poohlédnout po někom jiném. I slepý by viděl, že ti dva se mají rádi, pokud chceš aby byl Naruto šťastný, tak bys jim neměla stát v cestě.' 'no její přítelkyně se naštvala, postavila se a práskla s rukou do stolu. ,, Aki, jak se můžeš nazývat mou kamarádkou, když mi říkáš něco takového absurdního?!'' Zvýšila na ni hlas. ,, Práveže proto, že tě chci ochránit od zbytečné bolesti.'' zamračila se na ni dívka s modrozelenými očima. ,, Tak ty mě chceš ochraňovat Aki, to je blbost, nehraj se na ochránce, když si nedokázala ani vlastního bratra ochránit před smrtí.'' zaječela na ni ružovláska a rozzuřená, jako býk si to odpochodovala od stolu. Uchiha posmutnela a smutně sklopila hlavu, nikdo si nedokáže představit, jak jí chybí její milovaný starší bratr. V hlavě se jí začaly ukazovat obrázky s minulosti, dokud ji z myšlenek nevytrhl známý hlas.
,, Ty nemůžeš za to, že Taka zemřel. Byla to nešťastná nehoda a nikdo tomu nemohl zabránit'.Teď už chápeš proč ji naše Ady nemá rada.'' červenovlasý přítel všechno slyšel a snažil se ji rozveselit ,jsou přece na oslavě narozenin.
,, Já vím Kuramo, ale nikdy by mě nenapadlo, že bude i vůči mně taková krutá.'' zvedla svou hlavu a podívala se do jeho uhrančivých oči. ,, Aki pod si se mnou zatančit, alespoň přijdeš na jiné myšlenky.'',, Počkat, já a tančit, dobře víš, že já na takové věci moc nejsem.'' Kurama věděl, že tanec není pro světlovláska ta pravá parketa, no on se nedal odbýt tak nakonec souhlasila. Právě dávali pomalý tanec a Aki svou hlavu opřela o Kuramovo rameno, když si všimla, že i její kamarádka Ady tančí s chlapcem. ,, Kuramo, kdo je ten muž, který tančí s naší Ady?'' Začala hořet zvědavostí, toužila znát jméno muže, kteří dostal tmavě vlásku do tance, protože Aki dobře věděla, že Ady také moc netančí. Ten se otočil a poznal osobu, která vlastně patřila do jeho rodiny. ,, To je Nagato Uzumaki je to můj vzdálení příbuzný'' otočil se zpět a užíval si tanec se svou kamarádkou.

Ady seděla na židli dál od parketu a sledovala jak se Aki se Sakurou baví.Po chvíli je přestala sledovat, protože jí to bylo k vzteku, vidět svou nejlepší kamarádku s tou růžovlasou pohromou. Najednou začala hrát pomalejší hudba, což znamenalo že je čas na párové tančení. Ady nakrčila obočí. Jak ona neumí tančit společenské tance! "Smím prosit?" Ozvalo se najednou. Ady překvapeně vzhlédla. Jakmile zahlédla červené vlasy ,myslela si že je to Kurama, ale jakmile zhlédla jejich délku a obličej toho chlapce, poznala že se zmýlila. "Já neumím tančit" Pípla. "To přeci vůbec nevadí, žádný učený z nebe nespadl..." Usmál se na ni chlapec. Ady se tedy po pár minutách nechala a chytila se nabízené ruky. Chlapec ji vedl na parket. Ady se přitiskla k jeho tělu a nechala se vést. Docela jí to šlo. "A jak se vlastně jmenuješ?" Zeptal se jí chlapec najednou. "Mohla bych se ptát na to samé" Odsekla Ady. "Ach, sem já to ale nezdvořák, jsem Nagato Uzumaki, těší mně" Vzal její ruku a a políbil ji na ni.Ady se začervenala. "Jsem Ady Neko Uchiha" Řekla potom v odpověd. "A pak že neumíš tančit" Zašklebil se Nagato a sklonil ji až k zemi, pak ji znovu přitáhnul k sobě.


O chvilku skončila pomalá písnička světlovláska si oddechla, že už jí trestu konečně odzvonilo, když tu najednou ji nahradila druhá. Kurama už chtěl pokračovat, když mu na rameno zaťukal Naruto.
,, Mohli bychom si bratránku vyměnit partnerky? Chtěl bych si zatančit s tvou best kamarádkou, pokud ti to nebude vadit'' rty se mu zvlnily do zářivého úsměvu.
,, Ne, budu rád, že si můžu zatančit s Hinatou.'' nakonec Naruto vyměnil na chvilku Hinatu za Aki. Kurama si to s Hinatou odtancoval dále, aby měli dostatek prostoru na parketu.
,, Tak, jak se bavíš?'' Chtěl vědět její kamarád, protože věděl, že dívka od smrti bratra nikam nechodila kromě školy a na nákup potravin.
,, Naruto máš velmi krásnou oslavu ,to musím uznat a tvá nastávající je překrásná'' S rukou ji uchopil za její útlý pás ... začali se pohupovat v rytmu písně,, Na první pohled je vidět, že se máte rádi a proto ti dám jednu radu. Nikomu a ničemu nedovol aby vás dva rozdělil.''
,, To je samozřejmost, že si svou budoucí manželku budu ochraňovat. Ale co ty, Kurama a Ady, jak to s vámi vypadá?'' Zajímalo Naruta, neboť ani jednoho ještě nikdy neviděl ve společnosti partnera.
,, Řekněme to tak, že v lásce nemáme štěstí, tak jako v životě'' Naruto se podivil a na chvilku zastavil aby se jí mohl podívat do jejího modrozelených očí s občasným odleskem olova.
,, Aki Uchiha De La Luna to je hloupost uvidíš, že lásku potkáte v tu dobu v jaké byste to co nejméně očekávali. Ale při vaší divoké povaze no nevím jestli by u vás i zůstala!'' Zachichotal se a dívka věděla, že ta druhá věta byla jen z půlky pravda.

,, No Naruto ty jsi ale číslo .''
,, Já vím, ale jak jsem si všiml tak naše drahá Neko už má nápadníka a proto je mi líto, že za chvilku se budeme muset loučit'' všiml si, že na oslavě se zde zdržuje pouze pár lidí s, nichž polovina je již v podnapilém stavu.
,, Já vím už by bylo načase abychom odešli, však jsou již skoro čtyři ráno'' hudba dozněla a Naruto pustil se svého sevření svou taneční partnerku.
,, Ty vole to je už tolik hodin?'' Podivil se oslavenec
,, Když se člověk dobře baví tak čas letí . Jak vidím tak Ady už také dotancovala, ale nikde nevidím kuře?'' Začala se poohlížet kolem sebe ,ale zrzavého chlapce nikde neviděla, když nepočítala toho Nagata, kteří byl ještě v společnosti Neko.
,, Hele tam je '' ozval se Naruto, kteří ukazoval na bar, kde netrpělivě seděl na barové židli a čekal na své kamarádky, ten už taky dotancoval s Hinatou. Naruto se nakonec vybral pohlídat svou Hinatku a Aki šla směrem ke Kuramovi. Ten si ji po chvilce všiml a společně se vydali k Ady. Ta už stihla si sednout za stůl a spokojeně si popíjela sklenici s alkoholem. Zastavili se před ní, po chvíli už Ady zaregistrovala, že se už všichni sešli, tak zvedla své temné oči k přátelům.

"No tady jste...čekala jsem kdy vám dojde že už bychom měli jít." Řekla Ady a seskočila se židle. "Jdeme?" Kurama s Aki přikývli a společně všichni tři odcházeli. Asi 100 metrů od Narutova domu se na to Ady vykašlala a sundala si boty na podpadku. Šla na boso. "Tak a ted už si na sebe nikdy nevezmu podpadky" Zavrčela a zamířila si to k nejbližší popelnici, které zvedla víko a hodila tam boty na podpadku. Aki se k ní radostně přidala. Kurama jen nechápavě koukal. Ženy asi nikdy nepochopí.... "No tak dělej, nemáme na to celou noc! Kde je máš?!" Ozvalo se do ticha. Všichni tři sebou poplašeně trhli.
středa 13:38

Zůstali na místě stát bez pohybu až se jim dech zpomalil.
Pár metrů před nimi spatřili čtyři lidi. Dva muži. Muž na pravé straně měl blond vlasy a modré oči po jeho levici postával červenovlasý s oříškovými očima přibližně v jeho věku a za nimi se nacházela modrovlasá dívka.... stáli oproti jednomu dlouhovlasému muži, který jim nechtěl dát to ,co od něj vyžadovali.
,, Hashiramo nehraj se s námi, a vrať nám to co jsi ukradl!'' Ozval se muž s dlouhými blond vlasy.
,, Deidaro nebuď takový nedočkavý a dostanete to ,co si zasloužíte!''
,, Někdo se tu hraje na drsňáka, ale Senju nemáš na to . Tak laskavě nám vyklop, kde jsou naše peníze a heroin.'' znenadání se ozval červenovlasý, kterému docházela trpělivost.
,, Už jsem vám to řekl Sasori, že je dostanete a na oplátku náš klan necháte na pokoji.''
,, Samozřejmě, ale jak jsem již jednou řekl chceme je hned , jinak z naší dohody nic nebude a garantuji ti, že krev poteče proudem'.Konan začínám si myslet, že Hashirama nemá to ,co nám slíbil a pouze nás tahá za nos.'' no dívka si upravila sluchátko v uchu ve, kterém se ozval temný hlas. No nijak nereagovala na proslov od svého kolegy. Na zádech za lemem kalhot si přiložila ruku, přešla až k černovlasému muži. Postavila se k němu z boku ,vytáhla zbraň a zmáčkla spoušť. Ozval se výstřel, který Hashiramovy zasadil do hlavy smrtelnou ránu. .Po okolí se rozprskla krev , jeho bezvládné tělo se svalilo na chladnou zem, dívka si pistoli odložilo za lem kalhot. Když na ni rozzlobeně vyskočil Deidara.
,, Konan ty ses zbláznila, víš co nám udělá šéf, když zjistí, že nemáme nic?!'' Naši přátelé tam stáli bez pohybu až se zdálo, že ani už nedýchají od té hrůzy, které se právě stali svědkem.
,, Sklapni Deidaro a raději odsud vypadneme , nebo chceš jít do chládku? Naše spojka nám volala, že se Hashirama spojil s policií aby nás dostali, takže i tak bychom nedostali žádné drogy ani peníze.''
,, To si děláš srandu?'' Nechtěl uvěřit, že by se Senju byl schopný spojit s policií.
,, Ne nedělám, a je na čase abychom konečně odsud vypadli.'' její hlas byl plný chladu a mrazivosti. ,, Sasori nestůj tam, jak přikovaný'',, Čekej Konan a,kde jsou ti dva? Přece měli sledovat okolí aby se nic nepokazilo.'' ozval se červenovlasý mladík.
,, My jsme tady ..'' ozvalo se za zády Ady, Aki a Kuramy... .ti skoro zkolabovali, když si uvědomili, že si jicgh nejenže někdo všiml, ale mají je za zády. Srdce jim začali bít jako na poplach.
,, Ale, ale koho to tu máme?'' Nižší se podíval na mladíka, který stál vedle něj. Oba měli na sobě černé mikiny s kapucí přehozenou na hlavě, takže jim nebylo vidět do obličeje.
,, Tak se zdá, že máme nežádoucí svědky. '' Konan, Sasori a Deidara když zaregistrovali známé hlasy tak se podívali tím směrem, ale to co uviděli je už vůbec nepotěšilo. Před nimi stály dvě dívky a jeden mladík. Proto se vydali k ním ... zastavili se kousek od nich. Ten nižší zůstal stát za jejich zády, ale jeho společník chtěl vidět do tváře lidem, kteří za chvilku zemřou. Ale, když spatřil o koho jde tak zamrzl na místě. Konan vytáhla zbraň a chtěla to ukončit ještě dříve než sem přijede policie. Namířila na chlapce a už chtěla stisknout spoušť, když se ozval jejich zachránce.
,, Konan nestřilej, vezmeme je se sebou.'',, Ty ses zbláznil, nebo co … nepotřebujeme živé svědky... no opět se oval jeho chladný hlas,, Už jsem ti to řekl, že je zatím nezabijeme .'' ,, Znáš je snad, nebo co?'' nedala se odradit od svého plánu ukončit trojici jejich mladý život. Mladík postávající za nimi vytáhl zbraň aby se pojistil, že trojice před nimi se nepokusí o útěk. ,, To tě nemusí zajímat Konan, ale je to jen vaše vina, že vás tito tři viděli.'',, Nechápu proč se hádáš, když nám utíká drahý čas.''
,, Dobře, ale za šéfem půjdeš ty osobně , a ať vám neutečou , jinak přebíráš všechny následky na sebe doufám, že jsi mi rozuměl.''
,, Neměj strach já se o ně postarám.'',, Deidara Sasori svažte je, ale pořadně.'' mladíci přiskočili, než se Kurama, Ady a Aki vzpamatovali s toho obrovského šoku, tak už byli svázaní a seděli v dodávce spoutáni k sobě.

Až tam se projevilo zoufalství a strach co s nimi teď bude. "Nevím jak vy, ale já mám strach" Zašeptala Ady. "Neboj se...dobře to dopadne...nenechám je na vás ani sáhnout, slibuju" Přitáhl si jí Kurama k objetí. "Hej, tohle si odpusťte žádný přibližování" Ozvalo se zavrčení Konan. Kurama Ady raději pustil. Nechtěl vyvolat zbytečné hádky, zvlášť když jsou oni neozbrojení, svázaní a bezmocní. Dodávka zastavila. Deidara,Konan,Sasori a i dva neznámí mladíci vystoupili a vytáhli zajatce ven. "Strčete je někam pod zámek, půjdu za šéfem" Řekl vyšší neznámý a vydal se pryč. "Tak jdeme ,jdeme!" Zamířila na ně Konan pistolí a pokynula jim ,aby se rozešli. Menší neznámý šel před nimi a Deidara se Sasorim je hlídali z boků.Odešli z obrovského podzemního parkoviště a byli zavedeni do obrovského skladu, kde je prozatím nechali. "Tohle měla být čistá práce....co to mělo znamenat Sasuke? Nikdo se k nám neměl přiblížit na 100 metrů! Kde jste kruci byli!" Začala se vztekat Konan.Ady i Aki vytřeštily oči. T-To je...to není...možné....chlapec si sundal kapuci a opravdu to byl Sasuke Uchiha. Syn velkého podnikatele. "Byli jsme obhlídnout okolí..když jsme uslyšeli výstřel ,ihned jsme se vraceli. Bohužel tam už byli tihle tři" Ušklíbnul se Sasuke a přihmouřil oči při pohledu na tři svázané přátele. Ady s Aki nenacházeli slov. Pořád nemohli uvěřit že je jedním jejich věznitelů pro ně známý Sasuke. "Stejně jsme je měli odprásknout hned! Měli bychom po problému!" Nedala se Konan jen tak. "A dost mí drazí....mám dobrou a špatnou zprávu, jakou chcete slyšet dřív?" Ozvalo se a poslední neznámý člověk znovu vešel do skladu. "Špatných bylo moc,raději tu dobrou" Řekl Deidara. "No...šéf je pryč...volal jsem mu ,že se to posralo.....dobrá zpráva je ta, že nám to nevyčítá a klanu Senju za tu zradu pořádně zatopí....co se týče...špatné zprávy.." Podíval se na zajatce, kteří ztuhli na místě.Pak se podíval na své spolupracovníky. "....zůstanou pod zámkem. Dokud se šéf nevrátí budou ve věznici...což počítám asi na týden a až se vrátí samotný šéf s nimi hodí řeč...jak to dopadne bude už jen na něm" Dořekl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 14. září 2014 v 16:22 | Reagovat

bomba...těším se na pokráčko :-)

2 Ady-chan Ady-chan | 16. září 2014 v 14:53 | Reagovat

[1]: :PP :D

3 Ai Ai | 23. září 2014 v 21:30 | Reagovat

super začátek :-D Ten problém s podpatky mě fakt dostal. Sasuke, ten gauner! Doufám, že bude mít příležitost si to  vylepšit.
P.S.:dohazovače jsem nezazdila, kdyby jo, tak bych to napsala. Počítám, že do konce týdne to budeš mít na "stole" :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!