NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

PNP-Zachránce

8. srpna 2014 v 18:05 | Ady-Chan |  Ode mně
Pro: Kemono
Od: Ady-chan
Anime: Noragami
Pár: Yato x YukineByla tma a byla zima.A já měl strach. Protože svět kolem mě byl veliký a nebezpečný pro někoho jako jsem já….pro někoho kdo pro normální lidi neexistuje. Už jsem to vzdával ,ale pak jsem uslyšel hlas. Smyslný hlas, který rozehřál celou mou existenci.Ten hlas byl jako magnet, sliboval pevnou bezpečnou náruč, která mě ochrání. Bylo snadné přijmout ji a já neměl důvod to nedělat.
A pak když vyslovil mé jméno a já ho poprvé spatřil….nevěděl jsem si rady, zima mě znovu obklopila a já dostal strach ,že jsem byl jenom jednou použitá hračka ,kterou nyní zahodí. Mýlil jsem se.
Zabalil mě do své mikiny a poprvé se mi představil.
Yato kami.
On a Hyori se stali mou novou rodinou, kterou jsem si zamiloval. Hyori pro mě byla jako sestra, ale Yato, Yato pro mě znamenal mnohem víc. Byl můj spasitel ,zachránce….mé světlo.
Přesto ve mně hlodal červíček pochybností či nejsem opravdu jen hračka ,která má posloužit svému účelu a pak skončit na skládce.Takže jsem začal hrát svou nenávist. To jsem ale nevěděl ,jak jednoduše jde změnit láska v nenávist.Přehnal jsem to.
Znovu mě pohltila temnota. Temné stíny se po mně sápaly a chtěli mě strhnout k sobě do hlubil.Snažil jsem se bránit, pořád jsem myslel na Hyori a Yata….a pak…jsem znovu uslyšel jeho hlas.Tentokrát nebyl tak autorativní jako minule, ale nepostrádal hřejivost.V jeho slovech byl strach a bolest ,kterou jsme oba trpěli. On kvůli mně….donutil mě znovu otevřít oči a uzamknout temnotu v sobě. Pak bylo zase vše v pořádku.
Brzy na to se však naše rodina začala hroutit. Mohla za to ona. Nora, která se nemohla smířit s tím že už Yato není její. Zbavila Hyori vzpomínek a přinutila Yata ,aby o ně bojoval s Rabem, druhým bohem války.
Viděl jsem jeho oči. Byly jiné, když se koule se vzpomínkami Hyori roztříštila.Připadaly mi jako oči démona. Mocného démona. Díval se na Raba s takovým chladem. Tohohle Yatu jsem neznal. Ale nebál jsem se ho.
Ve mně též vřel vztek směřovaný na Noru s Rabem.
Nakonec Yato vyhrál a Rabo padnul na vodní hladinu. Yatovy oči byli znovu jiskřivé a hravé a já byl rád. Společně jsme Hyori dopravili domů a nechali ji spát s nově objevenými vzpomínkami. My dva jsme se vrátili do ulic.
Sedli jsme si na lavičku a koukali na noční nebe plné hvězd. V tom se na mě Yato otočil a objal mě.Zrudl jsem ,ale nechal se. Pevná ochranářská náruč ,kterou sliboval.A jenom moje.
"Yukine…" Zašeptal mi do vlasů.
"Jsem na tebe tak hrdý….dokázali jsme to"
"To ty" Namítl jsem tiše. Já nic neudělal. Byl jsem jen zbraní v jeho rukou. Yato se usmál a lehce se mi otřel rty o mé.
"Společně Yukine" Zašeptal a vpil se do mých rtů hlouběji.Přivřel jsem slastně oči a pootevřel rty. Přijal němé pozvání. Jeho ruce mi bloudily pod tričkem a mikinou ,které pak odletěly na chodník. Rty mi polaskal ouško, pak sjel po hraně čelisti na krk ,kde se mi přisál a udělal svou značku.Zasténal jsem do tiché ulice, která byla zcela prázdná.
Yato se jen pousmál a uložil mě na lavičku.Políbil na klíční kost a pak mi jazykem sjel až k bradavkám.
Krvavě jsem zrudnul ,když jsem ucítil že v mých kalhotách a spodkách není dost místa. Yato se jen pousmál , nechal ztvrdlé bradavky být a jazykem dál mapoval po mém bříšku dolů ,až ho zastavil lem kalhot.
Podíval se mi do očí. Čekal na souhlas. Dal jsem mu ho v podobě polibku. Mé kalhoty i spodky následovaly tričko na chodník a můj úd zmizel v Yatových ústech. Zasténal jsem a zatahal mu za vlasy.
"Y-Yato!" Vykřikl jsem, když jsem pocítil orgasmus. On naposledy zopakoval pohyb hlavou ,než zaklonil hlavu ,aby se mu lépe polykalo.
Já ztěžka dýchal a svět kolem mě se točil nehoráznou rychlostí. Jen napůl jsem vnímal jak mi Yato roztáhnul nohy a započal s přípravou. Krčil jsem obočí ,kousal se do rtu a neubránil se výkřiku ,kdyý narazil na to místečko uvnitř mě.
Mé tělo se samovolně uvolnilo a Yato se ke mně nahnul pro polibek.
"Yukine.." Zašeptal a já ucítil jeho velikost. Zaklonil jsem hlavu a zhluboka dýchal ,dokud ve mně nebyl celý.
"Yukine!" Zasténal mi do ucha a mě to ještě víc vzrušilo. Byl to úžasný pocit ,cítit ho v sobě. Cítil jsem se naprosto nádherně.
"M-Můžu?" Dostal ze sebe trhaně.
"Yato!" Zasténal jsem já ,když se pohnul. Chytil jsem ho kolem krku a sténal mu do ucha.
Yato byl vášnivý ,ale i velmi jemný. Zřejmě si uvědomoval ,že předtím jsem ještě nikoho neměl. Znovu na mě přicházel orgasmus.
"Y-Yato!" Zachraptěl jsem jeho jméno .
"J-Já taky Yuki…" Zachrčel Yato a hned na to hlasitě zasténal a prohnul se do oblouku.Já ihned po něm. Chvíli jsme se vydýchávali a já se v Yatově objetí cítil jako bych tam patřil. Jakobych byl na maličkou chvíli jeho součástí.
"Yukine…" Hladil mě po zádech.
"Yato?" Zašeptal jsem.
"Hm?"
"Řekneš to?"
Bůh se usmál ,sklonil se k mému uchu a zašeptal.
"Miluju tě Yukine"
"Já tebe taky Yato…jsi můj zachránce…moje světlo"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 9. srpna 2014 v 9:41 | Reagovat

páni to je naprosto geniální hlavně ta scénka...noseblood...prostě dokonalost sama :)

2 Ady-chan Ady-chan | 9. srpna 2014 v 12:43 | Reagovat

[1]: Kuju :3

3 Aki-chan Aki-chan | Web | 10. srpna 2014 v 13:52 | Reagovat

wau perfektné ... tá scénka slin skoro som poslintala pc....celá poviedka bola a nehorázne úžasná.

4 Ady-chan Ady-chan | 10. srpna 2014 v 16:50 | Reagovat

Děkuju :3

[3]:

5 Kemono Kemono | E-mail | Web | 11. srpna 2014 v 22:13 | Reagovat

úžasná povídka.. :3 děkuju moooc, povedla se :3 :3

6 Ady-chan Ady-chan | Web | 12. srpna 2014 v 12:59 | Reagovat

[5]: nz :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!