NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Koupaliště :3

25. července 2014 v 22:57 | Ady-Chan |  dohazovači s.r.o.
Tak trochu k dohazovačům ,povídka s tématikou léta a jelikož zařazuji do rubriky "dohazovači s.r.o." tak se můžete těšit na našeho milovaného profesora 68, Kaita a samozřejmě Ady a hoooodně yaoi :3 Na co se můžetě těšit dál?
Tak řeba na: Koupaliště, léto, Naruto v reálném světě, twincest,yaoi trojku a samozřejmě kromě Ady a Kaita( a profesora) také na maskota blogu Kuramu!!!! Tak jdeme na to! A pozor je to na mně nezvykle dlouhé! To je asi tím že to píšu v noci :DD Vždycky v noci píšu dlouhé romány ,když mám náladu :DDD Tak si užijte čtení a doufám že se bude líbit hlavně trošku perverznejším povahám :3


"No tak bráško…..bude to zábava..prosííím" Vrněl blonďáčkovi do ucha jeho starší rudovlasý sourozenec.
"Jdi ode mně ty perverzáku!" Zasyčel na něj Naruto a odstrčil ho od sebe.
"Ale notak bráááško….vždyť je tu horko jako v mikrovlnce….pojď půjdeme na koupák co ty na to?Prosííím, prosíím" Udělal na něj Kurama psí očka. Naruto zavrčel a uhnul očima. Jo v tomhle měl jeho starší bratr pravdu, opravdu tady bylo jako na Sahaře a on už vyčerpal všechny možné způsoby jak se zchladit. Tedy až na koupaliště. Kdyby ho Kurama stále sexuálně neobtěžoval, možná by i svolil.Ptáte se na Narutův problém? Je gay a zjišťuje svého staršího bratra hodně atraktivním a Kurama si toho pochopitelně všímá, když se snaží být nenápadný.Kruci! Cítil jak mu po kůži putují horké kapičky potu a vůbec to nebylo nic příjemného. Znovu se podíval do bratrových modrých očí.Kruci už s tím!
"No tak dobře!" Rozhodil rukama Naruto nakonec.Kuramův úsměv se roztáhnul od ucha k uchu.
"Ale mám podmínku!"
"A to?" Pozvedl starší obočí.
"Zavolám Sakuře, Sasukemu , Saiovi , Ino, Kibovi, Shikamarovi a Hinatě ,aby přišli taky jo a nesmím opomenout ani Ady" Kurama se nepatrně zamračil ,ale pak kývnul.
"Dobře, domluveno seber si plavky ,ručník nějakej krém na opalování a prostě co chceš ,hlavně rychle už se tu peču ,sejdeme se v garáži" Starší zmizel z jeho pokoje a blonďák si oddechnul. Vážně. Kurama mu to svou lísavostí vůbec neulehčuje. No..cobyste dělali ,kdybyste zjistili že jste na kluky právě tím že vás začne vzrušovat přítomnost vlastního sourozence….
Naruto zatřepal hlavou a začal po pokoji hledat plavky, opalovací krém, osušku a ještě pár věcí co by ho mohli ve vodě zabavit ,pak zavolal všem svým přátelům ,samozřejmě že všichni souhlasili s tím ,že přijdou ,protože stejně neměli co jiného v tom horku dělat. Pak nastal ten horší problém. Zavolat Ady. Vždycky se musel nejdřív dovolat tomu divnému chlápkovi ,profesorovi 68 ,aby ho mohl přepojit.Přišel mu divnej ,ale nakonec se přeci dočkal, telefon mu zvedla černovlasá otaku.
"Ahoj Naruto ,profesor říkal že jsi volal..co potřebuješ?"
"No…je tu docela horko ,tak mě napadlo ,jestli bys nešla s náma na koupaliště? Bude tam Sasuke a všichni ostatní…"
"No..já nevím.." Ozvala se Ady váhavě.Ale byla přerušena.
"Ale notááák… půjdem tam spolu co říkáš? Bude to super! Uvidíš že jo!" Poznal v tom hlase druhé já Ady Kaita.
"No….tak jo…počítej s náma Naru"
"Díky jsi skvělá" Usmál se Naruto a položil to. Nahrabal si vybrané věci do tašky a seběhl schody dolů za Kuramou.
"Můžeme jít" Usmál se Naruto a podíval se na dvě tašky co držel Kurama.
"Co v tom táhneš?" Zeptal se pobaveně.
"Samozřejmě pár naprosto nezbytných věcí ,abychom nezemřeli na vyhladovění ,nebo žízní" Mrkl na něj Kurama.Naruto se nervózně usmál. Zase ten úsměv…ne!Prosím bože!
Kurama vyšel ven a Naruto ho následoval, šli do garáže ,kde Kurama přešel k velké dodávce ,která sice vypadala v dezolátním stavu ,ale byla bezpečná a hlavně se tam vlezlo hodně lidí. Kurama si vezl na místo řidiče a Naruto na bližší místo spolujezdce.
"Tak jo ,můžeme vyrazit" Usmál se Naruto ,Kurama kývnul, nastartoval a vyjel. Cestou se stavili u Uchihů, Haruno, Inuzuků, Yamanaků ,Narů a Hyuugů….všichni se nějak poskládali do dodávky a Kurama zamířil na největší koupaliště v Konoze. Zaparkoval ,všichni si vystoupili. Z dálky už k nim šli mávající Kaito ,který za sebou téměř táhnul zrůžovělou Ady.
"Zdar vespolek bando!" Zakřenil se na ně Kaito. Všichni se s nimi přivítali a šli na koupaliště.Našli si vhodná místa v polostínu ,kde rozdělali deky a odložili si věci. Šli se převléct do plavek a pak hupli do bazénu. Ady tam museli Kaito s Kuramou hodit ,když se bránila jako lev, stejně ji voda přivítala s otevřenou náručí. A tak začala pohodová sranda. Vzájemně se topili , házeli si s míčky ,nebo si pak dali pauzu na chlazené pití a malé občerstvení ,při kterém holky udělaly hlouček a hodnotili ostatní chlapce a muže ,kteří na koupališti byli. Pak hupsli znovu do vody a tam je čekalo trojité překvapení v podobě Guye senseie, Leeho, Nejiho a TenTen a také Gaary, Kankura a Temari a v neposlední řadě také Itachiho a Kuramových spolužáků ze školy Deidary, Sasoriho, Konan, Nagata ,Yahika, Hidana, Kakuza a Kisameho. Obito se bavil spolu s Kakashim a Rin opodál na dece.
Byli spolu ve vodě a hned byla lepší nálada.Kaito si dělal legraci s Ady, která se rádoby nenápadně koukala na Nagata, který jen zrůžověle uhýbal pohledem.Kaito si nemohl odpustit slovo Amatéři.
Naruto si začínal myslet ,že to nakonec byl dobrý nápad ,ale to jen do té doby ,než na sobě vycítil zkoumavé pohledy. Polknul když zjistil ,že patří Kuramovi, vylezl z bazénu a šel na záchody ,aby si ulevil ,jaké bylo jeho překvapení ,když byl natlačen hrudí na chladné kachličky ,zatímco ho na zádech tlačila teplá hruď s chladnými kapkami vody.
"C-Co to děláš Kuramo?" Zašeptal Naruto vyjeveně.
"Zřejmě to co po mě chceš Naruto" Zavrněl mu Kurama do ouška a pobaveně ho olíznul. Naruto zalapal po dechu.
"N-Nech-" Nedomluvil ,protože mu Kurama vtisknul chladný polibek po vychlazené limonádě co předtím pil.
"Ale notak….vím že po tom toužíš Naruto….nejsem slepý ,abych si toho nevšimnul…no…měl bych tě vyzkoušet jak moc umíš být vášnivý hm?" Rukou mapoval jeho hruď, semtam zavadil o bradavky ,které si i při tak minimálním kontaktu vzrušily a ztvrdly. Narutovo ucho a krk ovíval zrychlený, horký dech a on začal propadat vzrušení.
"K-Kuramo…" Zasténal Naruto, v tom oba uslyšely otočení klíče. Poplašeně otočily hlavy ,aby uviděli pobaveně se culícího Kaita ,jak točí s klíčkem v ruce.
"To jste si mysleli ,že si něco takového nechám ujít? Můžu se připojit chlapci?" Zavrněl ,položil klíč na umyvadlo a stejně jak to udělal Kurama Narutovi ,on se hrudí přilepil na Kuramova záda, aby mu mohl začít oždibovat krk a hladit jeho mužství přes látku plavek.
"H-Hah" Zasténal Kurama Narutovi do ucha a toho to ještě víc vzrušilo, a co víc Kurama mu rukou zajel pod plavky a začal ho hladit.
"Mohli bychom změnit polohu, nemyslíte?" Usmál se Kaito a odstoupil od Kuramových zad, ten se přestal lepit na Naruta a ten na stěnu.
"Takže prvně tohle půjde dolů, jsou moc pěkné na to abychom je ušpinili" Poukázal na plavky, které měli všichni tři na sobě a všem třem přes ně šla rozpoznat vzrušená pohlaví. Uzumaki ho poslechli a sundali si své plavky. Kaito se opřel o stěnu.
"Tak…ukažte co umíte lištičky moje…" S tímto k němu bráškové přišli a začali ho líbat a hladit.On jim oplácel ,že je uspokojoval rukama.
Naruto, z nich nejméně zkušený nejvíce sténal, skoro kvikal.Také jevil známky orgasmu jako první, takže Kaito vzdálil své ruce a nechal brášky se činit tentokrát na sobě. Kurama si naslinil prsty a vložil je do Narutova zadečku ,který na něj nádherně vyšpulil, aby měl lepší pšístup.Začal ho pro sebe připravovat ,zatímco Naruto Kaitovi stáhnul plavky a vložil si ho do úst.Kaito jen zaklonil hlavu ,zavřel oči a nechal se hýčkat.
Když si byl Kurama jistý ,že si brášku připravil dost , navlhčil si i svůj penis slinami a vniknul do něj.Naruto by prudce zasténal ,kdyby si ho Kaito nepřitáhnul k polibku a tak sten ztišil na minimum.Kurama chvilku počkal ,nikdy neměl v úmyslu bráškovi ublížit ,až když si byl jistý že může, začal se pohybovat. Nejdřív pomalu ,ale pomaličku zrychloval své tempo, přičemž začal Naruta dráždit rukou v tempu svých přírazů. Jeho steny stále tišila Kaitova ústa a to dokonce i ve chvíli ,kdy se udělal a pomohl tak i svému bráškovi.Ten ještě chvilku počkal a užíval si doznívající stopy orgasmu ,ale pak z Naruta vystoupil a Kaito je nechal ať se vášnivě políbí. Kurama se pak otočil na něj a ďábelsky se uculil.
"Tebe nevynecháme v žádném případě Kaito" Usmál se a vzal Kaitův penis do úst. Ten zasténal, ale byl ztišen Narutovým polibkem. Celé to trvalo jenom chvilku ,jelikož byl Kaito už předtím nesnesitelně vzrušený, tak se Kuramovi udělal do pusinky a on jeho sperma spolykal.
"Byli jste úžasní lišáčci moji…teď šup pod sprchu a půjdeme za ostatními…ať se nediví kde jsme" Mrkl na ně Kaito a vstal. Navzájem se umyli ,Kaito šel vrátit klíč obsluze v hospůdce ,která byla přímo u bazénu a všichni tři se vydali na deky za svými přáteli.
"A hele koťata se nám vrátila co?" Ušklíbnul se Sasuke.
"Příště budeš na řadě ty s Itachim Sasuke" Usmál se na něj Kaito sladce ,až Sasuke zrudnul a raději odvrátil pohled. Ady dala Kaitovi jemný pohlavek s poučkou že se sem přišli zchladit a né muchlovat ,což vyvodilo červenání u všech přítomných, pak se ale museli rozloučit ,jelikož už voda začínala být studená a začalo se stmívat. Kaito i Ady slíbili že se staví jakmile budou moct a pak se prostě vypařili jak měli ve zvyku a zbytek se zase nějak zázračně poskládal do Kuramovy dodávky a vyjeli nazpátek.Každého vyhodili ,kde kdo bydlel a pak si to zamířili domů.Bylo kupodivu ticho. Kurama s Narutem si neřekli ani slovo. Prostě si po příjezdu zalezli do svých pokojů a tam zůstali až do večera.
Naruto byl zrovna na nudném facebooku ,kde kontroloval příspěvky svým přátel na fotky co dneska vyfotili u bazénu ,na uších měl sluchátka ,když tu ucítil jak se postel prohnula ,když přivítala nového návštěvníka a ten se mu začal probírat vlasy.
"Naruto?" Zašeptal Kurama.
"Hm?" Zabručel Naruto.
"Já….nezranil jsem tě?Bylo to tvé poprvé ,ne?"
Naruto si sundal sluchátka a sedl si, Kurama taky, Naruto se na něj otočil.
"To se staráš teď?" Upřel na něj své modré hloubky. Kurama vytřešil oči.
"Já jsem tě-"
"Ne…nezranil jsi mě"Uklidnil ho Naruto.
"Ale máš pravdu že to bylo poprvé" Podíval se na něj přemýšlivě.
"Nelíbilo se ti to?" Vytřeštil Kurama oči ještě víc ,ale Naruto se jen usmál a zakroutil hlavou.
"Baka…bylo to úžasný..víš vždycky jsem chtěl svoje poprvé mít s tebou" Začervenal se a podíval se do matrace.
"A pak kdo je tu perverzní….tomu se říká twincest bráško" Rozesmál se Kurama.
"A to máš zas odkud?"
"No…Kaito se zmínil….vlastně to byl jeho nápad..ale nečekal jsem že se přidá….no, mě se to ale líbilo o to víc"
"Jo…Kaito je skvělej…a jsem rád že tam byl s náma…klidně bych si to i zopáknul"
"Třeba hned? Ale budu ti muset stačit já" Zavrněl Kurama a políbil ho.
"Ty perverzáku!" Ozval se Naruto se smíchem.

Věnováno všem co chodí na můj blog, čtou mé povídky a ještě nechcípli tím otravným horkem :D Ady-chan <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ita-chan Ita-chan | Web | 26. července 2014 v 12:02 | Reagovat

pěkná povídka :)

PS: hezký layout :)

2 Ady-chan Ady-chan | 26. července 2014 v 12:15 | Reagovat

[1]: Já Welcome back!!! :3 Děkuju :D

3 Ai Ai | Web | 29. července 2014 v 17:23 | Reagovat

Skvělá povídka. Kaito je fakt něco XD
P.S.:Brzy pošlu pokráčko k dohazovačům

4 Ady-chan Ady-chan | Web | 29. července 2014 v 19:54 | Reagovat

[3]: Jupíííí :3 Děkuju :)

5 Misha Misha | E-mail | Web | 30. července 2014 v 9:13 | Reagovat

wau to je naprosto úžasné Ady-chan...ten Kaito se mi líbí...ten obrázek na konci...prostě bomba..ty nikdy nepřestávej ve psaní ;-)

6 Ady-chan Ady-chan | Web | 31. července 2014 v 11:41 | Reagovat

[5]: Eh? Děkuju :DD

7 Aki-chan Aki-chan | Web | 1. srpna 2014 v 19:36 | Reagovat

perfektná poviedka... Kaito nemal chybičku.

8 Ady-chan Ady-chan | 2. srpna 2014 v 12:43 | Reagovat

[7]: Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!