NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Kapitola 8 . (Varování: Yaoi)

24. července 2014 v 15:35 | Ady-Chan |  Revenge,love and hatred
Takže pozor! Je to zřejmě předposlední díl a obsahuje yaoi! Pěkné počtení přeji :) Kyuubi si uvědomí že měl Izuna pravdu a to zrovna né pěkným způsobem, jelikož Madarovi došla trpělivost...


"Kyuubi….ke mně" Přikázal Madara a rudovlásek k němu naštvaně přišel.
"Co zase chceš?!" Zavrčel na Madaru.
"Chci co nejdřív začít s naším plánem ,ale lepší by bylo kdybys mě poslouchal ,než abych tě musel ovládat sharinganem"
" Kdybys nebyl takový grázl ,tak bych to možná zkusil, né že by to vyšlo ,ale stejně…s tím nepočítej Madaro…nepodvolím se ti ani dobrovolně ,ani nedobrovolně"
Madara si povzdechnul.
"Bože ty jsi ale tvrdohlavý….a to mě na tobě fascinuje…už nemám náladu čekat" Chytil řetěz a táhl Kyuubiho do své ložnice.
"Ne! Tohle nedělej Madaro!" Snažil se mu Kyuubi vytrhnout ,ale bezúspěšně. Madara ho shodil na svou postel a řetěz připoutal k její pelesti.
"Tak….ptám se tě poprvé a naposledy…budeš hodná liška ,nebo ne?" Podíval se Kyuubimu do očí.
"Ne….já se ti nepodvolím…nikdy Madaro" Zavrčel mu Kyuubi do obličeje.
"No tak dobrá…stejně mám radši když musím krotit divou zvěř" Zavrněl Madara a olízl si rty.
"Neopovažuj se!" Zkusil ho ještě okřiknout Kyuubi ,ale to už uslyšel trhání látky. Madara se s jeho kimonem nijak nemazlil. Kyuubi se zachvěl když se jeho plochého bříška dotkly Madarovy studené prsty.
"Dám ti ještě jednu šanci ano? Nejsem fanda masochismu…a jsi tak krásný že by ti jizvy možná i uškodily…tak co?"
"Jdi se vycpa-aaaah" Vytřeštil Kyuubi oči a zprudka zasténal ,když se mu Madara přisál na bradavku.Kousal ji zuby ,tahal za ni a nebyl u toho ani nijak něžný. A to se Kyuubimu líbilo. Měl rád vášnivý sex, měl rád i nějaká zranění ,které si z něj odnesl ,ale jizvy na sobě opravdu mít nechtěl, přesto se mu tohle zacházení sakra líbilo! Madara pustil jeho bradavku a ústy sjel dolů ,až narazil na spodní část kimona ,s tou také nezacházel zrovna opatrně. Kyuubi už byl značně vzrušený a bylo to znát i na jeho penisu. Madara se jen zašklebil ,párkrát ho oblíznul ,než si vložil prsty do úst a všechny tři naráz je do Kyuubiho zasunul. Ten znovu vytřeštil oči a zasténal.Napůl bolestí ,napůl rozkoší. Madara se ani nijak zbytečně nevěnoval přípravě, lišák si o to sám řekl.Vytáhl z něj prsty ,vysvobodil svůj vlastní vzrušený penis ze svých kalhot a vnikl do něj. Kyuubimu se oči naplnily slzami. Cítil velice intenzivní pocity, jakoby ho měl Madara roztrhat zevnitř. Madara překvapivě chvilku počkal ,než se Kyuubi přizpůsobí jeho velikosti a pak začal přirážet. Netrvalo to ani moc dlouho. Kyuubi skoro křičel pod Madarovým zacházením ,tak strašně se mu to líbilo ,Madara si to také užíval, jeho vyvrcholení toho bylo důkazem, Kyuubi se udělal hned po něm.

Kyuubi otevřel oči.Cítil kolem sebe krásné teplo. Madara ho totiž překvapivě držel v náruči a spal.Kyuubi se nadechl jeho osobité vůně a došlo mu to. Nechce aby ho ten Uchihovský zmetek pustil na svobodu. Přetrpí všechno ,všechny rozkazy….aby tady mohl zůstat..a prostě…být s ním. Oči se mu zalily slzami. Ne!!Ne!!!NEEE!!!! On se do něj zamiloval….to se nemělo stát! Nemělo! Skoro se rozbrečel zoufalstvím ,přesto v něm ten pocit naplnění a oddanosti zůstával.Tolik rozporuplných pocitů ,které nikdy necítil a nevěděl co znamenají….měl snad Izuna pravdu?! Opravdu se stává prachobyčejným člověkem?Vymotal se z Madarova objetí ,sedl si na zem vedle postele ,tak daleko jak mu to řetěz dovoloval a vložil si hlavu do dlaní. To je všechno práce toho zatraceného klanu Uzumaki ,který ho pečetil z generace na generaci! Kdyby nebyl nikdy zapečetěn ,byl by svobodný a nikdy by se s Madarou nepoznal. Pomstí se a splní tak Madarův rozkaz a pak zůstane s Madarou.
Ale stále jako jeho hračka. Ozvala se mysl.Kyuubi posmutněl. Ano, hračka. Navždy pro něj bude jenom hračka, tenhle ninja je bezcitný, nikdy ničí pocity neopětoval a ty jeho určitě nebude.Je jen věc kterou vlastní….s těmito ponurými myšlenkami i usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ai Ai | Web | 24. července 2014 v 23:45 | Reagovat

super povídka a dess! Akorát je mi moc líto Kyuubiho  :-(

2 Ady-chan Ady-chan | 25. července 2014 v 10:30 | Reagovat

[1]: Děkuju a počkej si na další kapitolku, já sad-endy nerada ;)

3 Misha Misha | E-mail | Web | 25. července 2014 v 19:49 | Reagovat

krásné...moc se ti to povedlo Ady-chan...konečně se něco stalo a to násilí v tom...prostě úžasné...nemám k tomu žádné výhrady ;-)...už se těším na další dílek :-)

4 Ady-chan Ady-chan | 25. července 2014 v 20:59 | Reagovat

[3]: Děkuju Mishi :3 Ani nevíš jak moc mě vaše komenty těší :)

5 Misha Misha | E-mail | Web | 26. července 2014 v 9:33 | Reagovat

[4]: rádo se stalo...ty si to zasloužíš :-) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!