NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Kapitola 16.

29. července 2014 v 13:41 | Ady-Chan |  Minulost bolí - InuYasha,OC,spoluautorská pov.
Po dloooooooouhé odmlce pokračování Minulosti ;) Užijte si ho :)

VESNICE KITSUNE
Kurama se jen těžko dostával z postele, když viděl spící tvář svého milovaného, ale co se dalo dělat povinnosti volaly a on si nemohl jen tak donekonečna vylehávat. Kurama přešel ke své skříni a vytáhl si jedno ze svých tradičních kimon, jak zavíral skříň, tak zaskřípěla a vzbudila tak spícího Shira. Kurama se na svého milence usmál a přišel k němu. Shiro mu úsměv oplatil.
"Ahoj Můj malýShiro." Sehl se k němu a dal mu kratičký polibek
Shiro nevěděl, jak má zareagovat, ale už se nebál. Starý zvyk mu, ale pořád zůstal. Ta jeho zdvořilost ke Kuramovi, jednou si s ní vykope vlastní hrob.
"Dobrý den Kuramo-sama."
"Shiro…ty chceš, abych tě potrestal. Kdy už se konečně odnaučíš přidávat mi do jména to otravné -sama?"
"Promiňte Kuramo-sa…." Kurama se na něj vážně podíval, Shiro se za malý moment opravil"TedaKuramo."
"Já vím, že je to pro tebe teď hrozný nezvyk, ale zkus to prosím." Po té si odkašlal:"Nejraději bych tu s tebou ještě byl, ale mám nějakou práci, takže musím, i když nerad odejít. Ty tu klidně můžeš zůstat, jestli chceš."
"Ale Kuramo…já mám taky své povinnosti, kdo tě obslouží?" dělal si starosti polodémonek
"To je v pořádku, nejsi tady jediný sloužící. A navíc, ode dneška nechci, abys mě jakkoli obsluhoval. Budeš plnit pouze jedinou roli. Roli mého milence." Pohladil Shirovy hebké vlasy a věnoval mu do nich polibek
ZPÁTKY K SESSHOMAROVI
Vešel do tábora ,kde už na něj čekala Rin.
"Vrátil jste se Sesshomaru-sama!!"Vyjekla radostně ,ale pak se zarazila.
"Lorde Sesshomaru….kde je Shippo?"Podívala se na něj tázavým pohledem.Lordovy rysy ztvrdly.
"Pryč"Odsekl.Rin posmutněla.
"To je škoda Sesshomaru-sama….měl Vás rád"Zamumlala tiše.
"To ano"A ani nevíš jak moc já jeho.DodalSesshomaruvduchu.
"Rin….ještě pár dní tu počkáš, rozuměla si?"Podíval se Sesshomaru na Rin ,která kývla.
"Jakkene ty pojď se mnou"Přikázal psí lord a rozešel se pryč.Žabí démon ho násldoval.
"Děje se něco lorde?"Otázal se ho Jakken v lese.
"Musím Narakovi dát bratrovy střípky, aby splnil i druhou část dohody a dal mi ten slíbený meč.Já je zabavím a ty-"Podíval se tvrdě na Jakkena.
"-vezmeš ty střípky.Opovaž se mně zklamat!"Přikázal mu.
"Jistě lorde"SklonilJakken pokorně hlavu.Sesshomaru se podíval na nebe.
"Promiň mi"Blesklo mu hlavou spolu se vzpomínkou na Shippa.Vyhnal ji z hlavy a vznesl se i s Jakkenem do vzduchu.Cítil jak se mu střípek shikkonu no tama v ruce zachvěl.
SHIPPO
Plahočil se lesem jako tělo bez duše.Vzpomínal. Na všechny.Kagome,InuYashu,Soru,Haruku …a na Sesshomara, na něj obzvlášť důkladně.Najednou jeho démoní instinkt zavelel k poplachu.Shippo se zastavil a rozhlédnul se.Kolem dokola ve tmě lesního porostu zářily démoníoči.Jindy by byl Shippo strachy bez sebe ,ale nyní měl vztek ,který si potřeboval vybít.
"Hej!Vy tam!Na schovávanou nemám náladu!Ukažte se a řekněte co chcete!"Zavolal.Démoni ho poslechli a vyšli z lesa.Nebyli to jen tak ledajací démoni.Byli to kočky z klanu panterů.(InuYashaepisode 75-78)
"Co chcete?"ZaprskalShippo.
"Řekni nám kde je Sesshomaru!"Zavrčela na něj jedna z nich.
"Pche!Kdybychveděl kde je okamžitě bych tam šel a vyprášil tomu psisku kožich!"VyprsknulShippo.Kočky se po sobě podívali.
"Až zjistíme kde je,dáme ti kdyžtakvědět"Prohlásila kočka přátelsky a najednou byli všichni pryč.Shippo si povzdechnul.
Ach, jestli to ten hlupák Sesshomaru skutečně udělá, tak s ním vážně končím. Nedá se nic dělat, prozatím se musím spolehnout na klan panterů. Ale i tak, ta prázdnota, co cítím od doby, kdy se naše cesty se Sesshomarem rozešly, je vážně nesnesitelná. Nevím proč takové pocity přišly ke mně tak pozdě.
Shippo si jen utrápeně oddychnul a šel čím dál hlouběji do lesa. Najednou uslyšel nějaké známe hlasy, které šly od řeky, co byla poblíž. Šel trochu blíž, aby to mohl prozkoumat. Čím blíže byl ke svému cíli, tím víc si uvědomoval, že ty osoby jsou jeho přátele, po kterých mu bylo takové smutno. Ano byl to Inuyasha, Haruka a spol. To bylo pro něj velice příjemné překvapení. Byl šťastný, že je konečně vidí a taky, že je může varovat před blížící se hrozbou, která mu hrozí od hanyaNaraka a Inuyashova staršího bratra Sesshomara. Vyběhl ze křoví, ve kterém se skrýval .
"Hej lidi, to jsem já Shippo." Zavolal na ně, Haruka a ostatní se otočili jeho směrem.
"Shippo-chan!" Kagome ke svému malému příteli okamžitě běžela a pevně ho objala, taktéž učinila i Sora, která se o něj taky tak bála. Jediný Mirokuneznal malého démonka, takže byl mírně překvapený. Inuyasha si jen oddychl: "Ach jo, ten malý otrava je tu zas. Máme po klidu."
Načež Haruka zatvářil velice nejistě:"Shippo…jak se vám podařilo zrušit tu kledbu?" polodémon věděl, že není něco v pořádku, cítil nebezpečí .Shippo se zamračil.
"To néjá.To jeho bratr a to je špatně.Bude vám chtít vzít střípky, to mu nesmíme dovolit!"Řekl tvrdě.
"Po-Počkej!Proč by nám měl brát střípky?"NechápalaKagome.
"Chtěl to Naraku.Ten co nás zbavil kletby"OdpovědělShippo. Už se nikdo na nic neptal.Nebyl čas.Před ně se totiž snesl Sesshomaru s Jakkenem.Shippo viděl na lordově tváři náznak překvapení,že ho tu vidí.
"Popravdě jsem tě tu nečekal prtě.Nejsem rád ,že tě vidím"Zamračil se Sesshomaru.
"Tak to máme oba stejně"Oplatil mu to Shippo.Ostatní se postavili do bojových pozic.
"To je mi teda přivítání….jen sem vkročím a vy už se chystáte na boj"ProneslSesshomaru zahloubaně.
"Tak hoď zpátečku a bude po všem, naše střípky ti nedáme!"ZavrčelInuYasha.
"Střípky?Já se o nich zmiňoval?"PovytáhlSesshomaru obočí a pak mu to došlo.Zamračil se na Shippa.
"Zřejmě si v tu dobu nebyl až tak v bezvdomí ,jak jsem si myslel"Pronesl zamyšleně.A to už Soře ruply nervy.
"Tak ty ses na něj opovážil vztáhnout ruku?Zemři ty psisko proradný"Zaječela a i se svou katanou vyběhla do útoku.Ostatní jí po chvíli následovali.
Sesshomaru se jenom otráveně zašklebil. Jako první na něj zaútočila Sora, ale její výpad psího lorda minul, chystal se jí to vrátil, málem by jí býval i zasáhl, ale…
"Soro…uhni!!!" zařval Haruka a rozběhl se směrem k ní, tak tak se tam stihl dostat a útok Sesshomara blokovat
"Jsi dobrý na pouhého hanyo…dokonce bych mohl říct i lepší než můj bratr."
"Snad mi neskládáš kompliment. Nic jsem proti tobě ve skutečnosti ani tak neměl, ale málem si zabil Soru, takže si to s tebou vyřídím." Řekl s naprosto kamennou tváří
Jejich rozhovor slyšel i Inuyasha, který bojoval s malým otravným žabákem. Okamžitě se chtěl dostat k Sesshomarovi, jeho slova ho totiž dost pobouřily.
"Sesshomaru…ty zmetku…jak se opovažuješ takhle mě podceňovat. Haruko nech mi ho…s tím budu bojovat já." zavelel Inuyasha a ve tváři se mu značilo tolik vzteku, ažz něj šel strach
"Kazíš mi všechnu zábavu. Ale promiň, neposlechnu tě. Buď budeme bojovat spolu, nebo vypadni. Já tomuto chlapíkovi taky něco dlužím." Opáčil se na jeho rozkaz Haruka
"Chmdělej jak chceš, ale jestli se mi připleteš do cesty…tak za sebe neručím."
"To samé platí i pro tebe."
Sora to jenom celá nešťastná sledovala. To samé i malý lišáček, který vůbec nevěděl, co má dělat, připadal si tak bezradně. Kagome vytřeli ze svého luku na Sesshomara, ale ten se mu úspěšně vyhnul. Také Miroku zkoušel použít svůj větrný tunel, aleSesshomaru vyhodil jakýsi divný úl a z něj vyletěly včely, které začal mladý mnich nasávat, po malé chvíli mu začaly způsobovat ukrutnou bolest v jeho pravé ruce. Poznal, že by bylo zle, kdyby takhle dále pokračoval, mohl by i dokonce zemřít.Raději se stáhnul a znovu si ruku převázal.
Nikdo nepostřehl Jakkena ,jak se potichoučku krade ke Kagomině batohu, odkud vyndal skleničku se střípky.Jakken se rychle utíkal schovat do lesa, na místo ,které měli se svým lordem předem domluvené.
Sesshomaru s nimi dál bojoval ,aby to nebylo tak nápadné.Shippo jen stál v pozadí a brečel.Né lítostí ,ale vztekem.Měl zatnuté pěsti.Něco k němu pociťoval ,jenže to něco hrozně bolelo ,když teď ubližoval jeho přátelům.Nechtěl to tak nechat
"Tak a dost!"Zakřičel z plných plic.Ryk na bojišti rázem ustal.Shipo si utřel slzy a vydal se naproti Sesshomarovi, který nechápal co se děje.No..nechápal to vlastně nikdo z nich.
"Myslel jsem ,že jsem se v tobě a v té tvé povaze zmílil.Asinezmílil….jsi opravdu jen chladný,arogantní a namyšlený lord ,co si myslí ,že mu celý svět leží u nohou…jenže neleží!Už dost…nech mé přátele být ,tvým protivníkem jsem já"ŘeklShippo velice tvrdě.Sesshomara jeho slova vnitřně zasáhla ,ale navenek s ním ani nehnula.
"Ty?Nesaháš mi ani po kotníky lišáku!"Uchechtnul se ve snaze Shippa od jeho praštěného úmyslu odradit,ale lišák se nenechal.
"Když jsem tak ,slabý postav se mi Sesshomaru!!!"Zavrčel Shippo a zastavil se několik metrů od Sesshomara.Drápy měl teď dlouhé jako dýky.
"Jak chceš"Zamračil se Sesshomaru a vyběhnul.Shippotaky.Lord severních zemí ,se ale přepočítal.Shippo byl mnohem lepší než myslel a to nebylo dobré.Nechtěl ho zranit ,ale když na něj lišák dorážel takhle prudce ,musel riskovat ,že ho zraní při své obraně.
Shippouskočil dozadu napřáhl tlapku před sebe a zakřičel:
"Fox fire!"Modré plameny nažhavily povrch tenseigy tak moc ,že ji Sesshomaru ,musel zastrčit do pochvy ,aby neutržil ještě větší popáleniny.Plameny zmizely.Než se lord stačil vzpamatovat ucítil bolest na tváři ,jak mu tam Shippo vlepil facku.Sesshomaruryche vyskočil na nohy a už ho nebylo.Utekl.Shippo se v slzách vzteku posadil na zem.
"Shippo….jsi….jsi v pořádku?"Zeptala se ho Kagome tiše.
"Ne nejsem v pořádku Kagome!Nechte mě být!"ŘeklShippoostřeji ,než původně chtěl.Položil si hlavu na kolena a zatnul zuby.
"Sesshomaru!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 1. srpna 2014 v 20:42 | Reagovat

chudáčik malí Shippo , ako veľmi ho teraz ľutujem ... som veľmi zvedavá na pokračovanie a kedy si uvedomia, že Jakken im ukradol kúsočky krištálu.

2 Ady-chan Ady-chan | 2. srpna 2014 v 12:45 | Reagovat

[1]: tak díky :3

3 Christopher Christopher | Web | 2. srpna 2014 v 13:07 | Reagovat

Chudák :( Jinak beru tě do Affs :-)

4 Ady-chan Ady-chan | 2. srpna 2014 v 15:12 | Reagovat

[3]: Díky :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!