NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Suzaku v říši divů :P

28. února 2014 v 19:22 | Ady-Chan |  Ostatní povídky ,aneb ty pro které nebudu dělat rubriku ;)
Anime: Code Geass
Pár: SuzaLulu (Suzaku Kururugi X Lelouch Vi Britannia alias Zero)
Těšit se můžete na: Úchylného Lelouche a roztomilého Suzakua :3
Pro: Ai a jejího dvojníka Ryu :3


Otevřel jsem oči a posadil se.Rozhlédl jsem se kolem sebe.Nepoznával jsem to tu,kde to jsem?Vstal jsem a šel jsem za nosem.Kolem mě byl les, který ale nevypadal obyčejně.Byl kouzelný, nejen vzhledem.Místo oblohy tu byl širý vesmír kde létaly rubikovy kostky.Rozhlížel jsem se po té nádheře.
"To je divné místo"Řekl jsem si jen tak pro sebe a šel dál.V tom lese aby se člověk vyznal…
"Je tu někdo??"Zakřičel jsem ,ale žádné odezvy se mi nedostalo.Jen jsem bezradně pokrčil rameny a pokračoval v chůzi.Kolem mně začala poletovat malá světélka.No jistě…světlušky.A všechny letěly jedním směrem.Vydal jsem se tam taky.Les začínal řídnout.Odhrnul jsem poslední větve ,které mi bránily ve výhledu a vyšel na malý palouček na kterém stála menší chaloupka před kterou byl velký prostřený stůl s nejrůznějšími lahůdkami ,které si člověk jen představí.Pohledem jsem zabloudil k jediné osamocené osobě sedící u toho obtěžkaného stolu.Krve by se ve mně v tu chvíli nedořezal.
"Z-Zero?"šeptl jsem nechápavě.Terorista se na mně otočil a pokynul mi rukou ,abych si k němu sedl.Poslechl jsem.Už takhle to bylo nereálné ,tak proč to ještě nezhoršit že?Sedl jsem si ke stolu.On ke mně přistrčil šálek a nalil mi tam čaj.Opatrně jsem se napil.No…otrávené to zřejmě není a chutná to docela dobře…řekl jsem si vduchu.Tak jsme vklidu a tichosti popíjeli čaj a já si uvědomil, že jsou mi jaksi těsné kalhoty.
"Co to sakra-"Zaječel jsem vduchu a v realitě trochu zčervenal.
"Ten malej…agrrh…musím někde…studenou vodu…přinejhorším rukou ,ale musím.."Zapřel jsem se do židle a zaklonil hlavu.Ze rtů se mi téměř vydral sten.To jsem si nemohl dovolit ,především když tu byl Zero, který beztak něco nasypal do toho čaje.Najednou Zero vstal.
"Hee??Z-Zůstaň sedět…co to děláš??!"Uvedl mně do celkem slušných rozpaků ,když ke mně přišel a kolenem mi zatlačil na vybouleninu v mých kalhotech.Zhluboka jsem se nadechl, téměř mi vytryskly slzy jak to bylo příjemné.Pod maskou se usmál a vztáhl k ní ruce.Sundal si ji a já ztuhl na místě.
"Lulu?"Vydal jsem ze sebe chraplavě a chtěl se odsunout, ale on mi nedal možnost.
"Notak Suzu…nech mně to udělat prosím"Zavrněl mi do ouška a začal pohybovat kolenem v mém rozkroku ,což mně neskutečně nabudilo už teď.
"A-Ale ty jsi…nejsi.."Koktal jsem s křečovitě zavřenýma očima a semknutými rty.
"Šššš"Přiložil mi ukazovák na rty a pak se do nich vpil svými.Prudce jsem vydechl a nechal jeho jazyk ,aby mi prozkoumal ústa.
Rukou mezitím putoval pod mou volnější halenu ,kde mně začal hladit a dráždit bradavky.Odtáhl se ode mě a nastavil své prsty ,chvíli jsem nechápal ,ale pak jsem si je nechal vložit do úst.Lulu se usmál a sedl si na mně obkročmo, přičemž si trochu stáhnul kalhoty a svými navlhčenými prsty se pro mě začal připravovat.Když jsem tohle viděl ,měl jsem pocit že vyletím z kůže.Můj junior už byl hezky tvrdý a Lulu už jistě cítil jak ho tlačí do stehna.Lulu se blaženě usmál a rukou ,kterou až doteď spočíval na mé hrudi vysvobodil mého kamaráda z kalhot.Kousnul jsem se do rtu ,když ze mě slezl a aniž by přestal ve své přípravě pohltil mého juniora do úst.Už jsem se neudržel a zasténal, ruce jsem mu vpletl do vlasů.
"L-Lulu…"
On se usmál a nechal ho vyklouznout ze svých úst, přičemž si mi znovu vylezl na klín a pomalu s přidušeným stenem dosedl.Divím se že jsem mu pevným stiskem na jeho bocích neudělal modřiny.
"Panebože…Lulu.."Zasténal jsem ,když se poprvé pohnul proti.On mi také přidušeně zasténal do krku a zaryl mi své nehty do zad.Za chvíli jsem na něm viděl ,že už je unavený, tak jsem se i s ním zvedl ze židle a položil ho na stůl.On svá stehna obmotal kolem mého pasu a dal si ruku přes oči.Usmál jsem se, jednou rukou mu tu jeho oddělal a políbil ho, přitom druhou jsem si ho přidržoval za pas a přirážel.Sténal mi do rtů a já byl slastí bez sebe.Být uvnitř něj…bylo to neskutečné.
"Su-Suza-ku"Zasténal mé jméno.
"Já…já už-"
"To je v pořádku Lulu…já taky…"Přitakal jsem mu s úsměvem a poslední sten nás obou zachytil ve spojení rtů.Vyklouzl jsem z něj a objal ho.
"Suzaku…."
"Nic neříkej Lulu….jen chvíli prosím…"Začalo se mi zatmívat před očima.Když jsem je otevřel díval jsem se do stropu.Nechápavě jsem vytáhl svou ruku z pod peřiny a zrudnul až po kořínky vlasů.
"A sakra…"Vydechl jsem a znovu se položil na polštář.
"Lulu…tohle mi nedělej…"

THE END :3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 2. března 2014 v 17:52 | Reagovat

XD...to se mi fakt líbilo...začíná se mi tenhle pár docela líbit...určitě napiš další jednorázovku na ty dva :-)

2 Ady-chan Ady-chan | 2. března 2014 v 19:30 | Reagovat

[1]:  hm...uvidíme :D

3 Aki-chan Aki-chan | Web | 2. března 2014 v 21:19 | Reagovat

veľmi krásna poviedka

4 Ady-chan Ady-chan | 3. března 2014 v 18:27 | Reagovat

[3]: Kuju :3

5 smyslzivotu smyslzivotu | Web | 3. března 2014 v 19:23 | Reagovat

Fakt krásný ;D taková oddechová povídka :)

6 Ady-chan Ady-chan | 4. března 2014 v 17:38 | Reagovat

Děkuju :3

[5]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!