NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Dohazovači s.r.o. - Ai alias Ryu Akisa

28. února 2014 v 10:56 | Ady-Chan |  dohazovači s.r.o.
Takže Ai je má spolupracovnice a zaměstnanec v dohazovačích s.r.o. Chtěl by ještě někdo? Stačí mi na mail napsat úryvek nebo jednorázovečku z toho jak jste se k dohazovačům dostali, popsat váš vzhled po proměně a přidat obrázek a pár informací ;)
můj e-mail: loveindarkparadise@email.cz
Takže a tady vám představuji Ai......
P.S.to všechno pod perexem je její práce ;)


Dohazovači s. r. o.

Vycházím zrovna školní bránou, když si všimnu blonďatého týpka stojícího u lampy. Nenápadně si ho prohlédnu. Tak, abych nebyla nápadná… pěkně v klidu. Mé vnitřní já, ale řádí o sto šest. Je tak sexy…
Vyndám si z tašky mobil a začnu si sepisovat plány na příští týden. Chvíli mi trvá, než si všimnu, že za mnou někdo jde. Trochu mě to znervózní. Přidám do kroku a v zatáčce se podívám do ulice, ze které zabočuji. Ten blonďák s brýlemi jde za mnou!!! Klid jen klid…NEPANIKAŘ!! Třeba tu bydlí někde poblíž. Není to tak, že by šel za tebou. Za dalším rohem se dám do sprintu. V běhu se otočím za sebe. On běží také!! Maminko…úchyl! Připravím si tašku, ve které tahám rádoby malou knihovnu. Vyštrachám tu největší knihu, co tam najdu a mrštím ji po něm. " Běž pryč, ty úchyle!" Mladík ji obratně chytne a já se zhrozím. " Počkej! Jsi Ai Akisa?" Překvapeně zamrkám. " Ano to jsem.."
" Potřebuji s tebou mluvit. Mám pro tebe nabídku k práci." Nedůvěřivě se na něj podívám. " Já žádnou práci nechci." Mladík se uchechtl. Zřejmě měl už dost času, aby se vydýchal. " Opravdu?! A to si říkáš yaoi fanynka?!" Okamžitě jsem mu přikryla rukou ústa. Rozhlédla jsem se kolem sebe, zda to nikdo neslyšel. Bohužel, v tomhle moc chápavé okolí nemám. " Jak ses to sakra dozvěděl? Jsi stalker nebo co?"
" Asi tak něco.." Zažertoval.
,, Volám policii!" Řekla jsem rozhodně a vyťukala jsem číslo. Mírně jsem sebou trhla, když mi přirazil papír k obličeji. "Co je to?" Vyštěkla jsem rozladěně. " Smlouva." Odpověděl ledabyle. Přejela jsem po řádcích až ke konci. V mobilu se mi ozvala policejní stanice. Váhala jsem a nakonec jsem to típla.
,, Jestli se o něco divného pokusíš, tak jsi mrtvý. Je ti to jasný?! Jsem dobrá v sebeobraně." Ten divný týpek se rozesmál. " Jo, to už jsem mohl vidět." Našpulila jsem naštvaně rty.

……..

" Mám to podepsat tady že?"
" Přesně tak"
,,A co teď?" Podívala jsem se na něj. On jen luskl prsty a celé okolí kolem nás zmizelo a objevilo se úplně nové. ,, Teď mi vlez do tohohle…."
............
Jméno: Ryu Akisa
Věk: 16
Vzhled: drobná postava, výška 175 cm, vlasy blond až stříbrné,zelené oči
O něm: Má rád jak seme tak i uke. Ale většinou hraje roli ukeho, protože má rád, když ho někdo může hýčkat.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 28. února 2014 v 18:46 | Reagovat

dokonalé...fakt dokonalé....baví mě to čím dál tím víc...už se těším na pokračování :-)

2 Ady-chan Ady-chan | 28. února 2014 v 19:03 | Reagovat

[1]: :3 To ale nebude tak brzo ,protože Ai se prý k pc dostane zase až příští pátek večer a já na ni hodlám počkat ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!