NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Kapitola 2.Uzumaki/Namikadze - syn ředitele

27. srpna 2013 v 15:55 | Ady-Chan |  Monster high (pozastaveno)
Další dílek Monster High :)
V tohle dílku se nám začne rýsovat vztah Kyuubi X Itachi.Na SasuNaru si ještě počkáte.Jinak kapitolku bych chtěla věnovat Mishe ,za skvělou spolupráci na Minulosti... Takže tohle je pro tebe Misho :)


Kapitola 2.Uzumaki/Namikadze - syn ředitele
Další den Itachi i Sasuke vyfasovali školní uniformy a vydali se znovu do svých tříd.
SASUKE
Sasuke si sednul do lavice a nachystal si věci na 1.hodinu.Po pár minutách se kolem něj vytvořil hlouček kluků a holek,které se chtěli seznámit.
Sasuke se seznámil s Hyuugou Nejim,Hyuugou Hinatou,Rock Leem,Nara Shikamarem,Sakurou Haruno,Yamanaka Ino,Inuzuka Kibou,Aburame Shinem a TenTen.Hned na první pohled mu bylo jasné ,že Ino a Sakura ho budou chít sbalit ,ale neměli ani nejmenší šanci ,protože byl Sasuke gay a právě pokukoval po jeho sousedícím blonďáčkovi.
Holky odcupitaly a začaly se o něm bavit o kus dál.Asi si myslely, že je neuslyší.Chyba!Sasuke měl jako noční tvor velice vyvinuté všechny smysly ,takže je slyšel zcela zřetelně.Po chvíli ho to přestalo bavit ,už jen proto ,že se do třídy nedostavil onen tajemný Uzumaki.
"Děje se něco Sasuke?"Zepta se ho Neji.
"Přemýšlím o tom klukovi ,co se mnou sedí"Přiznal Sasuke.Kluci se po sobě nervózně podívali.
"Toho bych být tebou nechal napokoji"Šeptnul Shikamaru.
"Proč?"Zajímal se Sasuke.
"Je to syn ředitele a prefekt naší třídy.Jestli na něj něco skusíš může tě jeho fotřík vykopnout ze školy ,ani nemrkneš"Vysvětlil Shikamaru a ostatní jen přikyvovali.
"Aha"Zamručel Sasuke.
"A už na něj někdo něco skusil?"Zeptal se.
"No....jo"Polknul Neji a kousnul se do rtu.
"Kdo?"Pozvedl Sasuke obočí.
"Ten frajer chodil o ročník výš.Jmenoval se Gaara no Sabaku...měl jsi to vidět.Jakmile na něj šáhl objevil se tam ten kluk....taky chodí o ročník výš a má ryšavý vlasy.Myslíme si že je to vlkodlak, stejně jako tady Naruto.Málem Gaaru zabil.Né že by si to nezasloužil ,byl to školní průšvihář ,kterej na všechno kašlal,ale byl to masakr ,to ti povím, ještě týden ležel na ošetřovně a to byl zombie..těm by takové roztrhání vadit nemělo....ihned potom co se uzdravil ho vykopli ze školy"Dokončil své vyprávění Shikamaru a právě včas.Do třídy vešel Naruto a kluci se klidili pryč.
Naruto si sedl na své místo a začal si chystat věci.Sasuke se na něj bedlivě díval.
"Děje se něco Sasuke?"Ozval se Naruto najednou ,až sebou Sasuke trhnul.Absolutně nečekal že jeho hlas bude znít takhle.
"Ty jsi vlkodlak?"Zeptal se ho.
"A ty upír"Řekl Naruto a dál si ho nevšímal.
Takže ano.Prolétlo Sasukemu hlavou.Shikamaru s Nejim mu nelhali.
Zazvonilo a do třídy vešel Iruka-sensei ,aby zahájil výuku.
MEZITÍM ITACHI
Hypnotizoval prázdné místo vedle sebe pohledem.Už byla hodina a Namikadze nikde.Přišlo mu to hodně zvláštní.Najednou mu na lavici přiletěl papírek v kuličce.Rozevřel ho a přečetl s vzkaz.
"Na co tak koukáš?"Odepsal mu pravdu o tom ,že mu vrtá hlavou Namikadze.A hodil mu papírek nazpět.Po chvíli mu na lavici přistála odpověď:
"Kdyžtak se jmenuje Kyuubi.Je to syn ředitele, takže není divu ,že není docela hodněkrát na hodině, z toho si nic nedělej.Raději se soustřeď na výuku"Itachu se ušklíbl a odepsal.
"Ty jsi šprt?A jaktože toho o něm tolik víš?Co jsi zač?"Hodil papírek.Za chvíli mu došel zpátky se stručnými odpověďmi.
"Ne nejsem ,ale příští hodinu píšem písemku.Vím toho o něm tolik ,protože jsem jeho bratranec a jmenuji se Shukaku"Itachi zvednul pohled od papírku k odesílateli.Setkal se s žlutýma očima na černém pozadí.Raději se zadíval na Kurenai-sensei.
Po škole se Itachi šel jen tak projít po škole.Nečekal však že narazí na Kyuubiho.Byl v proskleném koridoru a díval se ven.Jeho pohled byl zamračený.Itachi chtěl odejít ,ale donesl se k němu chladný hlas.
"Pojď sem Uchiho"Raději Kyuubiho poslechnul. Je to přeci syn ředitele!Přišel k němu a zadíval se mu do tváře ,protože se k němu Kyuubi otočil čelem.
"Děje se něco Kyuubi?"Pozvedl obočí.
"Víš Itachi..."Promluvil Kyuubi hravým hlasem a chytil ho za bradu.Itachiho oči samovolně zrudly ,stejně tak jako ty Kyuubiho.
Kyuubi se k němu naklonil.
"Měl by sis na mně dávat pozor upírku"Zavrněl mu Kyuubi do obličeje z minimální blízkosti.
" A proč?"Snažil se Itachi o rozvážný hlas.Kyuubi se ušklíbnul a místo odpovědi ho dravě políbil.Itachi byl jako u vytržení.Zvlášť když ucítil Kyuubiho jazyk ve svých ústech.Zavřel oči a něchal ho....líbilo se mu to.Po chvíli se Kyuubi odtáhnul a znovu se ušklíbnul.
"Rajcuješ mě...."Odpověděl na Itachiho otázku Kyuubi zavrněním a pak jen tak oděšel.Itachi tam ještě chvíli stál a tupě zíral z okna.Pomalu mu začalo docházet ,co se stalo.Překvapeně si sáhnul rukou na rty.Prudce zavrtěl hlavou.To je sprosťák!Zavrčel vduchu a vypravil se do pokoje, kde našel zamyšleného Sasukeho ,který ihned postřehl ,že se s Itachim něco děje.Také se ho na to zeptal ,ale Itachi mu odvětil ,že nic a šel si dát studenou sprchu.S Kyuubim to bude ještě zajímavé.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 27. srpna 2013 v 20:45 | Reagovat

jééé děkuju Ady-chan udělala si mi tím strašnou radost...nemám slov...dílek byl suprový...tohle bude ještě zajímavé...už se těším na pokráčko :-)

2 Ady-chan Ady-chan | Web | 27. srpna 2013 v 20:49 | Reagovat

[1]: Děkuju...no já měla už od začátku v plánu udělat z Kyuubiho takovýho nebojácnýho provokatéra :) Jsem ráda že se ti to líbí :)

3 Aki-chan Aki-chan | Web | 28. srpna 2013 v 7:25 | Reagovat

Wau veľmi krásni...bombový dielik....každé  slovo čo sa tam povedalo som hltala ...rýchlo pokračko.

4 Ady-chan Ady-chan | Web | 28. srpna 2013 v 8:59 | Reagovat

[3]: Páni...tak tos musela být hodně hladová xD
Arigato Aki-chan :)

5 Zuzanka Zuzanka | Web | 28. srpna 2013 v 16:36 | Reagovat

skvělé.. rychle pokráčko... nemůžu se dočkat... :-D

6 Ady-chan Ady-chan | Web | 28. srpna 2013 v 17:05 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!