NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Kapitola 2.

6. srpna 2013 v 12:05 | Ady-Chan |  Minulost bolí - InuYasha,OC,spoluautorská pov.
Druhá kapitola.Nakonec jsme se s Mishou dohodli ,že tam zařadíme i shounen-ai ,ale nebojte se....Haruky a Sory se to netýká ;) Ady-chan


Minulost bolí
Kapitola 2
Po pár minutách chůze došli polo-démon, démonka a její strážce do skryté vesnice Kitsune. Vesnice nebyla ani velká ani malá. Liští démoni, kteří tam žili, byli převážně v lidských podobách, vypadalo to, že všichni zde pobývají klidnými životy. Když to Haruka tak pozoroval, tak mu to trochu připadalo, jako jeho stará vesnice, která byla plná šťastných obyvatel. Ale jako malý tam moc přátel neměl, protože se ho jeho vlastní vesnice štítila. Haruka si také všiml zvláštních pohledů, kterými si lidé měřili Soru, byly stejné, jako ty, které se v dětství dívaly na něj, pohledy plné nenávisti a přetvářky. Sora se cítila poněkud sklesle.
"Hej…proč jsem sem musel jít taky?" nechápal Haruka
"Proč? Protože si můj zachránce a jsem ti vděčná…navíc vypadá to, že si stejný jako já." sklopila smutně oči Sora. Haruka byl bystrý, takže věděl, o co jde, ale bylo mu to divné. Ona není polo-démon, tak proč jí všichni, tak opovrhují. Tohle Harukovi vrtalo v hlavě.
"Fajn, protože jsem si nenašel nocleh, tak tu jednu noc přečkám, ale ani o den víc, zítra ráno si zase půjdu po svých, tak jak jsem na to zvyklý odjakživa. Doufám, že s tím nebude problém."
"Chápu…promiň, že tě tak zdržuju, ale když budeš chtít zítra odejít, tak tě již zdržovat nebudu." Posmutněla. Haruka byl překvapený a ptal se sám sebe: Je tohle opravdu ta osoba, kterou jsem před chvílí potkal. V tu chvíli, co jsme sem přišli je, jako vyměněná, je to, jako by byla jinou osobou. Haruka přesně věděl, co asi právě teď Sora cítí, je to jako by jí viděl do duše. To mu bylo divný, protože nikdy u nikoho nic takového necítil.
"Mám na tebe otázku." když to řekl, tak vypadal velice zamyšleně
"Copak Haruko?"
"Když si ta princezna bílých lišek, neměli by se k tobě tihle lidé chovat s úctou a patřičným respektem?" zeptal se Haruka
"Ah…ty myslíš tohle…to je…" chtěla to doříct, ale někdo jí skočil do řeči
"Sora-hime…jste zpátky…rád vás vidím…" řekl chlapec, který vypadal, že má Soru opravdu rád
"Ahoj Shiro…jak ses měl?" zeptala se Sora a objala Shira
"Kdo je ten kluk?" zeptal se otráveně polo-démon
"Já jsem Shiro, služebník paní Sory…zachránila mě, když mě napadl jeden démon nižší třídy." vysvětlil chlapec
"Hm…" Haruka si pomyslel: Takže přece jen má někoho, komu na ní záleží.
"Haruko…pojď se mnou, ukažu ti, kde budeš dneska spát." pobídla ho Sora, takovým gestem, který naznačoval, ať jde za ní. Haruka na to nic neřekl a jen jí tiše následoval.
Chvíli procházeli městem a pak vyšlapali na menší kopec, kde se tyčilo obrovské sídlo, před kterým byly sochy dvou lišek s devíti ocasy.Haruka měl oči navrch hlavy. Nikdy takovej obrovskej barák neviděl.
Prošli bránou a vydali se po schodech nahoru. Pak šli dlouhou rozlehlou chodbou a vypadalo to, že jsou skoro na místě, ale do cesty se jim postavil jakýsi kluk.Byl asi o hlavu vyšší než Haruka,měl bílé vlasy,na tváři měl namalované rudé ornamenty,oči měl medové.Byl oblečený v bílo-modrém kimonu s rudo-žlutými ornamenty.Tvářil se naštvaně.Hóóóódně naštvaně.
"Kdes byla?!"Prsknul po Soře. Haruka viděl, jak sebou Sora trhla a pak zabořila svůj pohled do podlahy.
"A kdo je ksakru tohle? Nějakej prašivej polodémon?!"Zavrčel a zabodnul svůj pohled do Haruky, se kterým to ale ani nehlo. Jen mu pohled oplatil. Z očí jim létaly pomyslné blesky.
"Tak a dost!"Ozvalo se najednou a mezi ně se postavila Sora.
"Shiro…zaveď Haruku do pokoje pro hosty a počkejte tam na mně. Mám s bratrem ještě nějakou řeč"
S bratrem??! Blesklo Harukovi hlavou, ale nahlas nic neřekl a nechal se vést Shirem. Než za ním Shiro zabouchnul dveře, uviděl ještě jak Sora naštveně rozhazuje rukama a očima propaluje bratra. Pak mu výhled skryly dveře.
Haruka obhlédl pokoj pro hosty a pak se podíval na Shiru, který zrovna naléval do šálků saké.
"Co je ten kluk zač?"Zeptal se ho. Viděl, jak Shiro trochu nadskočil a po zádech mu přelezl mráz. Raději položil lahvičku se saké na stolek, aby nic nerozlil a pokynul mu, aby si sedl za ním na huňatý koberec. Haruka tak i učinil.
"Jmenuje se Kurama-sama a je to starší bratr Sory-hime. Je od své sestry ale dost odlišný…"
"To jsem viděl"Odfrknul si Haruka.
"Prosím nemyslete si o něm nic zlého, ale on nemá rád tu nižší vrstvu, tedy…n-nás"Haruka moc dobře viděl,že se Shiro třese.
"Co ti udělal?"Docvaklo mu najednou.
"C-Co?"Trhnul s sebou Shiro.
"Nic!"Bránil svého lorda.
"Notak..klidně mi to řekni." Snažil se ho Haruka přimět, aby se mu svěřil. Opravdu měl tohohle démonka od první chvilky celkem rád. Nebyl tak namyšlený jako ostatní.
"Opravdu nic!"Snažil se Shiro dál,ale hlas se mu lámal.Haruka ho chytil za zápěstí. Shiro syknul.
Haruka mu vyhrnul rukávy a uviděl kůži rozedřenou od provazů. Haruka vytřeštil oči.
"Ten zmetek." Zavrčel a jeho oční zorničky ztmavly.
"P-Prosím nic nedělej! Sora-hime se to nesmí dozvědět!" Zakňučel Shiro a chytil Haruku,který už byl na odchodu za cíp kimona.
Haruka se zastavil a zatnul zuby. Pak se ale otočil a znovu se posadil za Shirem.
"Arigato Haruka-san." Sklopil hlavu Shiro a Harukovi bylo jasné, že přemáhá slzy. Haruka vycenil zuby a zlostně zavrčel. Jeho pocity se prodíraly na povrch, byl jak sopka před výbuchem. Ale věděl jednu zásadní věc, a to byla, že se musí uklidnit.
"Nikdy se už nenechej takhle týrat. Jestli ti to nevadí, tak jsi vážně hlupák. Když jsem byl malý ,tak jsem byl stejnýjako ty a celou moji vesnici, můj domov a moje rodiče povraždili démoni…jen jsem tomu přihlížel a nemohl jsem nic dělat, ale pak jsem se rozhodl postavit na vlastní nohy a trénovat, abych se stal silným a mohl takové zrůdy vraždit." Řekl ve stručnosti svůj příběh Haruka, ale ve skutečnosti toho bylo mnohem víc, co by Shirovi mohl říct.
"Nikdy bych netušil, že jste si prošel něčím takovým. Promiňte, ale já bych se nikdy nenechal nikým bít, snáším tohle všechno jenom kvůli paní Soře. Vlastně moje rodiče taky napadli démoni a zemřeli, když pro mě riskovali život…tehdy můj život visel opravdu na vlásku, ale paní Sora mě na poslední chvíli zachránila a to jí nikdy nezapomenu, až do smrti jí budu sloužit." povyprávěl mu svůj příběh Shiro
"Chápu…ale zdáš se mi něčím odlišný od ostatních vesničanů…ty nejsi s tohoto klanu, že ?"
"To opravdu ne…jsem z klanu Neko…ale paní Sora podstoupila menší riziko a vzala mě do vesnice…to je jeden z důvodu, proč jí ve vesnici nemají vesničané zrovna v lásce." Vysvětlil
"Aha, takže ta mrňavá holka udělala i něco tak rozumného…a to už jsem si o ní myslel jen to nejhorší." Nahodil menší úšklebek Haruka
"Já ti dám mrňavá holka…tohle si vypiješ." Ozvalo se od dveří, Haruka okamžitě poznal, komu ten hlas patří, nemohl to být nikdo jiný, než Sora
"Víš, že cizí rozhovory se neodposlouchávají, tebe snad neučili slušným mravům? Pche…a to jsi prý princezna." Zabručel Haruka
"Paní Soro…já půjdu ještě za vaším bratrem…něco po mně vyžadoval."
"Jistě…běž Shiro…já si potřebuju ještě něco vyřídit s tímto idiotem."
"Chm…nemysli si, že mě tím naštveš." Zachovával si Haruka chladnou hlavu. Mezitím odešel Shiro z pokoje.
"Je to pravda, co jsi říkal Shirovi?" zeptala se Sora ze smutným výrazem v obličeji
"A co jako?" dělal, že neví
"To o tvém dětství…jestli je to pravda, tak je mi to vážně moc líto." Sklopila hlavu dolů
"Nestarej se o to, není to tvoje věc." Zavrčel na ní Haruka
KONEC 2.KAPITOLY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzanka Zuzanka | Web | 6. srpna 2013 v 22:58 | Reagovat

skvělé.. rychle pokráčko.. nemůžu se dočkat... :-D

2 Misha Misha | E-mail | Web | 7. srpna 2013 v 0:01 | Reagovat

[1]: děkujem Zuzko :-)

3 Aki-chan Aki-chan | Web | 7. srpna 2013 v 21:57 | Reagovat

Gratulujem dievčatá naozaj skveli dielik.

4 Ivka :) Ivka :) | Web | 19. srpna 2013 v 11:16 | Reagovat

WOW uzasne idem hned na ďalŠiiii :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!