NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Záměna

13. května 2013 v 17:48 | Ady-chan |  Shaman king - povídkyZÁMĚNA
Uběhl týden od toho co Yoh porazil svého bratra a vrátil se do světa lidí za Mortym a ostatními.Celou dobu ho však tížila jeho mysl.Něco mu říkalo že jen tak nevyhrál a Yoh tomu věřil.Jen nechtěl narušit šťastné žití svých přátel a navíc...byla to jen doměnka.Žádné důkazy o tom že by Zeke přežil svou smrt.Ten pocit vyvrcholil ve chvíli kdy Yoh po měsíci přesně ulehal večer do svého lůžka.To ještě nevěděl co tím způsobí.....
RÁNO U ANNY DOMA VE SVĚTĚ LIDÍ
Yoh pomalu otevřel oči a zamrkal.Měl rozmazané vidění a až po několikátém rychlém mrknutí se mu podařilo zaostřit na strop.Pomalu se posadil a bolestně zasykl.Chytil se za břicho ,ale pak se zatvářil překvapeně a rozhlédl se.
"Kde to kruci jsem?A....co je tohle za tělo?!"Zamumlal a s obtížemi vstal.Doklopýtal až do koupelny a podíval se do zrcadla a ztuhnul.
"Co to sakra-"Jakoby právě přimrzl na místě.Koukal se do tváře,která mu byla důvěrně známá a tolik podobná jeho vlastní.....
"Pane bože....."Sykl a opláchl se studenou vodou.Nic.Opravdu to byla jeho podoba.
"Yoh!Vstávej!Dělej ať stihneš těch 5 koleček a pak zajít nakoupit!"Ozval se řev.Okamžitě ho poznal.
"Takže oni ještě neví co se stalo...no bude lepší je nechat nevědomé...."Nahodil milý ale falešný úsměv a převlékl se.Pak sešel dolů.
"Ahoj Anno"Pozdravil mladou dívku,které se ve tváři objevil výraz boha smrti.
"Já ti dám ahoj ,až ti bude špatně!!!Padej běhat!"Vyjela po něm a už ho hnala smetákem."Yoh"jen z obtížemi uběhl 5 koleček a pak se vyčerpaný zhroutil na zem.
Anna mu před nos strčila tašku a "Yoh" k ní zvedl unavený pohled,kterým prosil o trochu odpočinku.Ale Anna mu ho nedopřála a tak chtě nechtě musel jít.Byl by v koncích ,kdyby nepotkal toho mrňouse jehož jméno už zapoměl.
"Ahoj Yoh"Zasmál se Morty a "Yoh"Zrozpačitěl.
"A-Ahoj"Zamumlal.Morty si ho změřil zkoumavým pohledem ,ale nic neříkal.Jeho pohled padl na nákupní tašku.
"Aha...Anna tě poslala nakoupit...můžu jít s tebou jestli chceš...."
"Yoh"si uvolněně povzdechnul a kývnul.A tak se vypravili do obchodu,kde nakoupili všechno co po nich Anna chtěla a vydali se zpátky.Anna znovu poslala "Yoha"běhat a ten vduchu klel jak dlaždič.
Kdyby byl ve svém vlastním těle tak.....!
RÁNO NĚKDE V POUŠTI
Když otevřel oči uviděl modré nebe a žhnoucí žlutou kouli vysoko na obloze.Strašně ho bolela hlava a to o boku a obličeji nemluvě.Cítil ohromnou žízeň a pod sebou cítil malá horká zrníčka-písek.
"Zeku-sama!Zeku-sama!"Ozvalo se volání a k němu přiběhla malá černoška.Znal ji,vždyť to byla sloužící jeho bratra,ale počkat....jaktože mu říká Zeke-sama?!Vyletěl do sedu jakoby viděl smrtku a ihned toho bolestivě litoval.Bokem mu projela skoro nesnesitelná bodavá bolest,až se za něj musel chytit.Do obličeje mu přepadla clona dlouhých hnědých vlasů a nebylo pochyb že teď není ten kdo byl když šel včera večer spát.
"Zeku-sama!Neměl byste ještě vstávat!Jste vážně zraněný!Váš bratr Vás málem zabil!"Zamumlala Opachu a podala mu malou misku s vodou.Yoh se jí opatrně napil.Ne nechtěla ho otrávit...teď byl vlastně Zeke....
"Opachu.....já"Podíval se na ni omluvným pohledem,kterým se snažil napravit to jak jí jeho bratr,jemuž patřilo tohle tělo vyděsil tam u krále duchů,kde se konala jejich "poslední"bitva.
Opachu se zasmála a zavrtěla hlavou.
"To nevadí.Já Vám odpouštím"Usmála se.On bolestně syknul.Znovu se ozval jeho bolavý bok.Opachu k němu přišla a pokynula mu aby se otočil.On tak udělal a Opachu mu začala sundávat zkrvavené obvazy a dávat tam nové.
"Budete v pořádku Zeke-sama"Řekla a usmála se.On kývnul.
"Opachu....jakmile to bude možné navštívím svého bratra....chci vědět jestli-"Zarazil se.Opachu očekávala konec jeho věty.
"-zesílil"Dořekl a ona se zasmála a kývla.
"Jistě Zeke-sama.Pokud se Váš stav zlepší můžeme ho poctít malou návštěvou"
VEČER V LIDSKÉM SVĚTĚ
"Yoh"...tedy vlastně Zeke byl zamlklý a nechtěl jíst.Ostatní ihned zpozorovali změnu a začali se ho vyptávat jestli je v pohodě a snažil se ho rozveselit.Ale Zeke je moc nevnímal.Byl zatopený mnoha myšlenkami.Když šel spát jeho myšlenky se zatoulaly i k Opachu.Teď trochu zapřemýšlel co asi teď jeho nejvěrnější společnice a dá se říct i kamarádka dělá....jestli ho hledala když ho Yoh "zabil",nebo jestli se na něj vykašlala po tom co jí řekl....
Povzdechl si a podíval se z okna na hvězdy.Dokud nenabyde zpět své pravé síly,nesmí dát na jevo že není Yoh,ale někdo jiný....
O TÝDEN POZDĚJI V POUŠTI
Yoh byl už v dobrém stavu a dokonce se mu povedlo vyvolat bratrova strážného ohnivého ducha.Takže si mohli udělat malý letecký výlet do světa lidí....
MEZITÍM VE SVĚTĚ LIDÍ
Zeke si dával tréningový boj s Riem.Už si začínal navykat na nový život ,ikdyž nebyl tak zcela jeho.Dokonce se začal vyrovnávat už i s Anniným tvrdým tréningem.Měl teď pravé přátele,ale tížilo ho svědomí.Jak by asi reagovali,kdyby zjistili,že on není Yoh ale jeho šílený bratr,který se pokusil každého z nich zabít nejméně jednou?!Brali by ho jako zrádce..to věděl určitě.Možná by ho začali nenávidět ještě víc...proto si užíval každé chvilky a Yohovi i tajně záviděl....jeho přátelé ho vždy podrželi a nikdy ho nenechali na holičkách,jak on své "přátele"nechal mockrát.
Začínal se nenávidět.Za to jak se choval i za to co nesmyslně prováděl...zabíjel kdy se mu zachtělo....ne teď už by to nedokázal.Jeho druhá tvář přebrala naplno kontrolu.Odteď to byl "hodný" Zeke.
Odrazil Riův dřevěný meč a sekl.Musel uznat že bratrův samuraj je silný bojovník...jen chvíli trvalo než si zvykl na tu změnu v podobě meče...
Len,Trey,Pilika,Morty i Anna jen přihlíželi jejich tréninku,když tu Zeka polilo horko,jak se náhle zvedla teplota a přímo před jejich zraky přistál jeho vlastní ochranný duch.
Všichni se lekly a uskočili.Pak tasili své zbraně a přivolali své duchy strážné.Nejvíce se vyděsil asi Zeke sám,protože moc dobře věděl co ho teď čeká.Bude se muset znovu stát tím zlým,když si z bratrem prohodí těla nazpět,ale on nechtěl.Nechtěl ukončit to co ho dělalo po tak dlouhé době tak šťastného ,ne....
Přivolal Amidamara , nejdřív do meče a pak i do starožitnosti a tak si vytvořil mohutný,až do nebe sahající meč.
Nečekal až mu jeho bratr zhatí jeho plány a zaútočil.I Yoh ducha ohně přiměl aby se zformoval do mohutného meče a skočil svému bratrovi naproti.Nebylo potřeba slov.Jen do sebe mydlili hlava nehlava.O to kdo kde skončí...
Yoh udýchaně poklekl.Zeke měl výhodu,protože jeho zranění se znovu začala ozývat a on vyčerpal dost fuioku už na ten let sem.Navíc jeho bratr a jeho duch Amidamaru byli dokonale sehraní.....ale on se nechtěl vzdát.Nechtěl aby jeho vlastní bratr ublížil jeho přátelům.Nehodlal prohrát!!!!
Zesílil příjem furioku na maximum a postavil se na své vratké nohy.Tohle byl finální úder....buď on nebo jeho bratr.
Zeke pochopil o co mu jde a též zmnohonásobil příjem furioku do Amidamarova meče.Nechtěl bratra zranit,ale ani se nechtěl vzdát svého právě nalezeného štěstí.
Vyrazili a střetli se až z mečů odlétly jiskry.Jejich střet je odhodil daleho od sebe a pár sekund trvalo než přišli k sobě.Ale čekalo je překvapení...vzbudili se každý ve svém pravém těle.Jediný koho to těšilo byl Yoh.Zeke byl zlamaný a ikdyž nechtěl jeho víčka propustila pár zadržovaných slz.Rychle se otočil aby je nikdo nezahlédl.K jeho bratrovi ihned přispěchali jeho přítelé.
"Yoh si v pořádku?!"On kývnul a podíval se naštvaně na Zekova záda.Rychle vstal a rozběhl se k němu.Chytil ho za rameno.
"Hao!Proč jsi to udělal?!Proč jsi přehodil naše těla?!"Zakřičel na něj a všichni se po sobě zděšeně podívali.To nebyl Yoh?!!
"Já s tím nemám nic společného bratře!"Odseknul Zeke a Yoh se zarazil.
"Zeku?"Zašeptal a trhnul mu z ramenem,tak že ho donutil se otočit.Zeke odvrátil hlavu a Yoh překvapeně otevřel pusu.
To bylo poprvé co viděl svého bratra brečet...vlastně je to poprvé co ho viděl projevit nějakou slabost.
"Zeku ty-.....ty pláčeš"Zašeptal Yoh ohromeně.Zeke sebou trhnul a setřásl bratrovu ruku ze svého ramene.
"To se ti jen zdá"Zavrčel a otřel si oči o okraj svého pláště.
"Proč pláčeš bratře?"Zeptal se ho Yoh znovu a Zekovi se nepodařilo potlačit vzlyknutí.
"Ptáš se mně proč?Bratře?"Zašeptal a Yoh kývnul.Zeke se rozesmál,ale vůbec to neznělo krutě,spíše smutně.
"Protože tenhle týden byl nejlepší co jsem za své tři životy zažil...konečně jsem poznal jaké to je někam patřit...někam kde tě mají rádi,ikdyž jsem to vlastně nebyl já....kdyby to věděli určitě by mě tak nebrali..."Zeke byl přerušen Amidamarem který se zjevil Yohovi za zády.
"Co to plácáš Zeku?!Já to věděl!Já věděl že jsi to ty a nic jsem neudělal!"Zeke vytřeštil oči.
"O-Opravu?"Vyhrkli oba bratři téměř současně.Amidamaru jen kývnul a začal mu přizvukovat i duch ohně.Oba to věděli ,ale ani jeden z nich nic neudělal....o nic se nepokusili.Chtěli jim dát šanci.
Po chvíli se i ostatní osmělili a přišli k nim blíže.
"Hele Zeku...to myslíš vážně?"Zeptal se Faust a Zeke kývnul.Faust se usmál.
"Hele Zeku podívej...já byl taky ten zlý a podívej se teď...není těžké to změnit"
Zeke k němu zvednul udivený pohled.
"Opravdu?"Faust se jen zasmál a kývnul.
"A-ale..."Zeke byl umlčen Lennym.
"Hele Zeku....neměl jsem tě rád jen protože ses pokoušel zabít všechny lidi na světě ,ale teď mi docvaklo že můžeš být vcelku i dobrej kluk"Zaručel Lenny a ostatní začali přikyvovat a souhlasně mručet.
"Ale,to nejde......copak bych já mohl..."Zeke byl znovu někým přerušen.
"Ano...prakticky vzato mohl"Všichni se otočili a vyvalili oči.Za nim stál jeden z rady,Silva.
"Ale Silvo.Vždyť jsem i tobě tolik ublížil..."Sklopil Zeke pohled.Silva se jen pousmál a zakroutil hlavou.
"Každý z nás si zaslouží dostat drohou šanci,no....v tvém případě už čtvrtou.."A všichni se rozesmáli.Smál se i Zeke a konečně byl šťastný.Měl bratra,měl rodinu,měl přátele..konečně našel sám sebe,ikdyž k tomu bylo zapotřebí pár kouzel matky Země.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejoblíbenější postava ze Shaman king?

Hao 56.3% (9)
Yoh 25% (4)
Anna 6.3% (1)
Morty 0% (0)
Silva 0% (0)
Rio 0% (0)
Opachu 0% (0)
Lyserg 0% (0)
Trey 6.3% (1)
Faust 0% (0)
Pilika 0% (0)
Jeanne 0% (0)
Marco 0% (0)
Někdo jiný 6.3% (1)

Komentáře

1 Zuzanka Zuzanka | Web | 15. května 2013 v 18:00 | Reagovat

pěkné :-D

2 Ady-chan---ADMIN Ady-chan---ADMIN | Web | 15. května 2013 v 18:32 | Reagovat

[1]: Děkuju

3 Misha Misha | E-mail | Web | 20. května 2013 v 17:04 | Reagovat

božíí...určitě napiš další díl :-)  :-D

4 Misha Misha | E-mail | Web | 20. května 2013 v 17:05 | Reagovat

mimochodem mocc hezký dess

5 Ady-chan---ADMIN Ady-chan---ADMIN | 20. května 2013 v 18:42 | Reagovat

[3]:Sorry ,ale to byla jednorázovka :)

[4]:děkuju,ale spíše skoň poklonu Shi0_o , to je její práce :)
P.S.Ihned se dej do psaní Trápení...!!!Jinak žádná povídka na přání XD

6 Misha Misha | E-mail | Web | 20. května 2013 v 22:20 | Reagovat

[5]: pokusím se...zatím jsem tam zveřejnila jednorázovku na Sasusaku...tak si ji prosím přečti...doufám, že se ti bude líbit...mimochodem ShiO_o moc hezký dess...povedl se jí :-)  :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!