NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

KyuNaru - Od:Shi0_o

25. května 2013 v 15:39 | Ady-Chan |  Pro mně
BY:SHIO_o
FOR:ME(ADY-CHAN)


Úvod:
Naruto se konečně spřátelil s Kyuubim. Už dlouho věděl, že dokáže převzít lidskou podobu. Chtěl ho vidět, jelikož ho potají miloval.
-----------------
"Kyuubi! Jdem toho červa ze skryté mlžné rozmáčknout!" Zařval Naruto a jeho oči zrudly.
"Naruto, dávej si bacha. Toho znám. Je velice silný,ale dokud nejsme v mlze, nemá až takové výhody" Odpověděl v klídku Kyuubi, a lehl si.
Jako naschvál zafoukal vítr, přinesl si s sebou i mlhu. Ninja z Mlžné zmizel, a blondáček jen stál udiven.
"Naruto, jestli teď neutečeš budeš toho litovat. Nikdy si pak nesplníš svůj sen stát se Hokagem" Řekl Kyuubi, teď už nervozním hlasem.
"Ne! Já jen tak neuteču!!" Naruto už byl připraven se bránit a utočit. Už chtěl skládat pečetě.
Kyuubi se ale najednou naštval. Vyměnil si s Narutem místo, a jako poslední zbabělec v těle Naruta utíkal. Utíkal tak rychle, že by ho nedohnal ani nejrychlejší běžec Konohy. Dokonce byl snad lepší než Raikage. Po chvilce už byl v jeskyni, a zas nechal Naruta ovládat jeho tělo. Naruto se naštval. Byl tak rozzuřený, že by tu jeskyni zbořil. Ale na jeho udiv, Kyuubi převzal lidskou podobu.
"Naruto.Tohle je má lidská podoba. Nazývej mě Kurama! Víš co, jsi jediný kdo mě vidí v téhle podobě. Jsi první!" Řekl Kurama a zasmál se.
"Co si to udělal? Já chtěl jen bojovat a neutíkat. Jsem sice rád, že jsem první kdo vidí tvou podobu,ale nemyslíš si, že si to trochu přehnal?" Naruto se snažil trošku udeřit Kuramu, ale ten chytl jeho ruku. Naruto se z toho nemohl dostat, protože Kuramova ruka byla natolik pevně sevřená, že by ji neodtrhl ani rasengan.
"Já ti jen chtěl pomoct!"Zasyčel Kurama.
Naruto si myslel že ho udeří, ale k jehu překvapení ho Kurama přitáhl k sobě. Teď už byli hodně blízko k sobě. Naruto se chtěl odtrhnout, ale jeho srdce tlouklo natolik rychle, že to nedokázal. Cítil teplé tělo a dech své tajné lásky.
"K-Kuramo... Co blbneš?" Ztěží vykoktal blonďáček, a čekal co příjde teď. Doufal, že lišák nezjistí, že ho miluje. Pak by bylo jejich přátelství zničené.
"Dávám ti lekci! Hochu!" Sebejistě odpověděl devítiocasý, a s jistotou se ještě víc přitiskl k Narutovi. Cítil, že u Naruta něco stoupá. Dávno věděl, že ho Naruto miluje, a on ho miloval taky. Vzal jeho bradu, drobíček ji nazvednutl. Viděl jak jeho modré oči se na něj upřeně dívají. Už se nedokázal zastavit. Nemohl přestat. Jemně ho políbil, skousl jeho ret a do pusy mu strčil jazyk. Nevěděl jak bude Naruto reagovat, ale v tu chvíli mu to bylo jedno. Projížděl jazykem celou jeho pusu ,a k jeho udivení se Naru přidal. Chvíli tak stáli a jemně si hráli páku jazyky
"Už jsem se s klukem líbal(Se sasanem), ale necítil jsem to co teď." Přemýšlel Naruto. Byl celej vzrušenej, už mu stál a on byl připraven.
Najednou ho Kurama drsně přimáčkl ke zdi jeskyně. Naruto nestihl reagovat. Byla to taková jemně příjemná bolest. Věděl, že se Kyuubi neudrží na uzdě. A měl pravdu. Devítíocasý, ho drsně políbil. Nebylo to stejné, jako před chvíli. Byl divoký. Už ho nehladil jemně po vlasech. Drsně je chytl a přitáhl blíž k sobě. Líbali se a Narutovi tekli sliny po ústech, byl to důkaz Kuramovi divokosti.Lišák mu druhou rukou kroutil bradavky, až Naru jemně kňučel bolestí. Ale líbilo se mu to. Pak se Kurama odtrhl od Narutových rtů. Ústy sjel níž. Přitiskl se mu na krk a jemně pokousával. Udělal mu tam cucflek. Potom šel zase níž až ke ztvrdlým bradavkám. S nimi si pohrál nejvíce. Nakusoval, tahal, lízal a cucal . Naruto při tom kňučel. Z poloviny pro to, že cítil bolest, z druhé poloviny, že cítil extázi. Nemohl se udržet a začal vzdychat. Kurama si toho všiml, zašklebil se. Jednou rukou rozepl poklopec narutových kalhot a stáhl je. Nechal bradavky a jazykem postupoval níž a níž. Až byl u jeho penisu. Jemňoučce začal olizovat jeho konec, jednou rukou si hrál s jeho kuličkami a tou druhou třel vchod do jeho zadečku. Naruto se neudržel a začal velmi hlasitě vzdychat ,až byly jeho vzdechy slyšet po celé jeskyni. Kurama byl taky velice vzrušený. Přemýšlel o tom jak blondáčkovi udělá ještě větší radost. Už nejen olizoval. Vzal si ho celého do pusy a rychle se pohyboval s při tom ještě stíhal třít jazykem. Po chvilce ucítil v puse teplou lepkavou hmotu. Věděl, že Naruto je připravený. Polknul a jazykem proběhl po svých rtech. Zase se zašklebil. Naruto rukama skrýval obličej. Bylo mu trapné, že se udělal přímo do jeho úst. Ale Kurama vzal jeho ruce a odkryl obličej. Pak vzál jednu ruku a přitiskl jí ke svému srdci. Naruto cítil jak Bijuuovo srdce bije jako o život. Byl překvapený. Beze slov pokračovali. Kurama otočil naruta k sobě zády. Prstíkem pomalinku masíroval vchod do Narutova zadečku, a pak jemně zatlačil. Naruto zasyčel bolestí. Kurama pokračoval a při tom olizoval narutův krk. Na každém místě kde se zastavil, pak udělal cucflek. Do zadečku pak strčil prst, cítil jak to tam Narutovi pulsuje. Pak strčil i druhý prst.Naruto vykřikl, a Kurama si druhou volnou rukou otočil Narutuv obličej přímo k sobě a políbil ho. Tím se snažil utišit jeho bolest. Pak vyndal prsty. Byl připravený, ale nevěděl jak na tom je Naruto. Nechtěl mu ublížit. Ale najednou mu Naru řekl:
"Neboj se, já to zvládnu. Ale něco ti musím říct, dřív než k tomu dojde...... Miluju tě!"
Pak jen zavřel oči a čekal na polibek. Kurama zrudl a políbil ho. Tím potvrdil Narutovi i svoje city. Pak rukama roztáhl jeho zadek, sundal si kalhoty a vstoupil. Naruto zas vykřikl, ale protože se líbali, jen jemně zkousl zubama Kuramův jazyk. Kurama taky zakňučel bolestí. A začal se pohybovat. Jeho pohyby byli stejně rychlé jako bilo jeho srdce. Ale postupně zrychloval. Dokud nepřišel ten moment. Naruto už nemohl vydržet a tak vystříkl svoje sperma. Kurama hned po něm vystříkl, ale zůstal v zadečku dokud to vše nevyteklo. Naruto vyplázl jazyk, protože cítil horký sperma všude v jeho zadečku. Kurama byl velmi čistotný a tak všechno svoje sperma slízal z Naruta, ale ani Naruto nezůstal pozádu. Taky slízal všechno sperma z Kuramy a oba si lehli vedle sebe na zem. Byli udýchaní, jako by právě ukončili běžecký maraton. Další hodinu jen vedle sebe leželi a drželi se za ruce. A pak už přišel čas, kdy na sebe Kurama musel vzít zase podobu devítiocasé lišky a vrátit se do těla Naruta. Tak spícího ninju políbil a vrátil se. Ještě mu stihl pošeptat:"Miluji tě!" 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 26. května 2013 v 18:41 | Reagovat

krásná povídka

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 26. května 2013 v 23:11 | Reagovat

pěkné...

3 Ady-chan Ady-chan | Web | 27. května 2013 v 13:21 | Reagovat

[1]:
To napište Shi0_o,ale jinak díky
[2]: :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!