NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Založení Neko klanu

30. března 2013 v 21:05 | Ady-chan |  Naruto - povídky
Jednorázovka...taková smutnější.
ZALOŽENÍ KLANU NEKO


Šel rychlým krokem dlouhou prostornou chodbou.Nikde nikdo a jediný zvuk vytvářely podrážky jeho ninja botek.Skoro ani nedýchal,jak moc byl nervózní.Tak dlouho byl odmítán a tak dlouho ho sráželi dolů,dokud mu včera nepřišla zpráva o tom že se jeho návrh bude znovu projednávat na sněmu mocných ze země ohně.Žil tak dlouho a přece si myslel že se mu jeho dětský sen nikdy nesplní...teď o sobě začal pochybovat.Má vůbec právo a možnosti obhajovat naivní sen naivního dítěte,kterým kdysi byl?
Strach ho celého sžíral,měl chuť to prostě vzdát a utéct odtud někam daleko,ale to si zakazoval.Jestli to nedokáže teď tak kdy?Pokud tam nepřijde teď tak kdy?Pokud nezaloží svůj vysněný klan teď tak kdy?!
Konečně stanul přededveřmi na konci chodby.Ruce se mu třepaly,dech měl zrychlený.Pot mu stékal po čele.
Dodal si odvahy a stisknul kliku.Dveře se otevřely a všichni přítomní se na něj podívali.Kdyby dokázali pohledy propalovat byl by ohořelý jako troud.
Jediný vlídný pohled patřil čtvrtému hokage,který se dostavil spolu se třetím ,aby ho podpořili.
Byl rád že je čtvrtý tu,ikdyž to pro něj bylo jistě těžké..opustit svou ženu se kterou čeká dítě,jen aby přišel sem a hájil ho.Byl mu za to ohromně vděčný.
Zasedl na své místo a rada započala.
Strach opadl když se do sporu začali zapojovat i oba dva hokage.Nakonec dokázali radu přesvědčit a ta svolila.Kitsune měl tři dny na přichystání slavnostního otevření svého klanu jménem Neko,vymyšlení jeho znaku a aby o tom uvědomil ty,kteří do něj měli patřit.
Ostatní byli z této zprávy nadšeni,ale né tak moc jako jeho dva synové.Sora a Keitaro.

Nikdo však nevěděl jaký znak by měli použít.Proto se velice divili když Kitsune přišel s něčím tak jednoduchům jako znak uší a ocasu.
Pak už zbývalo jen nachystat oslavu a bylo to.Veselí bylo všudypřítomné.Tu noc,kdy se ostatní veselili seděl Kitsune na střeše budovy hokage a díval se na hvězdy.
Konečně se mu splnil sen.Konečně založil svůj klan ,ale….je to správné?Bude opravdu klan takový jaký si ho vysnil?
Zavřel oči a povzdechnul si.Když je otevřel neseděl na střeše sám.Vedle něj seděla jeho žena Ayame.
"Copak se děje drahý?"Zeptala se a pohladila ho po hřbetu ruky.
"Nic.Jen přemýšlím"Odvětil Kitsune a pak se usmál a přitulil se ke své ženě.
Xx/O 6 měsíců později/xX
Poklidný večer narušil strašlivý řev a zvuky lámánmí dřeva.Lidé s křikem utíkali pryč.Mohl za to on..devítiocasý liščí démon Kyuubi.
Snažilo se ho zadržet několik ninjů,kteří bránili své rodiny a vesnici před útokem.Mezi nimi bojovali i Nekokageho synové.Ikdyž uměli mnoho silných a ničivých technik zde si je nemohli dovolit použít.Bojovali tvrdě , ale přesto měl devítiocasý stále narvch.Sora,mladší z bratrů se sklonil nad raněným ninjou a chvíli ho léčil,snad proto si nevšiml blížícího se huňatého ocasu.Keitaro se postavil před bratra jen s kunaiem v ruce.Jeho chakra už byla téměř vyčerpána,proto nemohl brášku ochránit nijak jinak.Najednou se ozval řev dalšího účastníka boje.Byl jím bílý drak Shikkaku.
Duch katany jejich otce.Shikkaku odrazil Kyuubiho ocas ,který ho posunul o několik metrů dozadu.K bratrům přiskočil muž,který vypadal tak na 25 let.
"Otče!"Vyjekli oba.
"Soro…Keitaro,ať už se stane cokoliv,mám vás rád a věřím že budete velice dobrými vůdci"Jen s těmito slovy se Kitsune obrátil a vyskočil na Shikkakuův hřbet.Shikkaku se s ním vznesl do vzduchu a chvíli útočili na Kyuubiho shora.Toho to vyprovokovalo tak moc že vytvořil bombu ocasého démona a vypálil přímo přes Konohu na hlavy Hokage.Jeho bomba se však zastavila a vybuchla až někde daleko za Konohou.Pak se z obřího mraku z páry vynořil žabí mistr se svým přivolávačem čtvrtým hokagem.
Zbylí ninjové opustili scénu a spěchali ke svým rodinám.Teď to bylo na 4.hokagem a 1. Nekokagem.Oba dva byli skvělí,ale Kyuubi přecijen Shikkakua srazil k zemi a Kitsune pochopil že jeho přítel už nemůže pokračovat v boji.Odvolal proto svolávací jutsu a svojí krví začal na zem malovat démoní znaky.Pak si sedl do toho kruhu a začal soustředit chakru.Yondaime byl jeho velice dobrý přítel,proto ho nemohl nechat napospas…ani svému bratranci.
Jeho tělo se začalo měnit.Zuby se zostřily a prodloužily,nehty se změnily na drápy,obličej protáhl a po celém těle se objevily dlouhé chlupy.Najednou to nebyl 1.Nekokage,ale devítiocasý liščí démon.
Kyemi.Jediný rozdíl jaký lidé znaly byl ten ,že Kyemi nepůsobil spoušť jako jeho "bratr"jak druhého devítiocasého nazývali.

Nyní se od něj lišil dvěma způsoby.Byl malinký jako plyšáček a měl bílou barvu.
Rychle se vydal na pomoc čtvrtému a modlil se aby svého bratra přesvědčil a nemusel s ním bojovat.Rychle se vyhnul padajícímu stromu a vydal se po žábě nahoru za čtvrtým.Tomu se usadil na rameni.Yondaime nebyl vyděšený,právě naopak.Jako jeden z mála věděl o Kitsunem vše.
Avšak ať se Kitsune snažil,jak se snažil nemohl s Kyuubim promluvit.Buď Kyuubi nechtěl,nebo nemohl.Ale Kitsune si vybavil jen první možnost,proto mu zbývalo jediné…bojovat.Nechtěl ,ale musel.Seskočil dolů na zem a tam se zvětšil do své pravé velikosti,aby mohl Kyuubimu konkurovat.
Boj byl velice vyrovnaný,když Yondaime jistil Kitsunemu záda,ale něco bylo špatně.Ta síla nebyla Kyuubiho.Tedy…částečně ano ale z velké části využíval chakru,která byla většinou pod zámkem.
"Minato!!Někdo ho-"Kitsune nedořekl a byl sražen k zemi a následně odhozen pryč.Bouchnul se do hlavy a ztratil vědomí.
-o několik minut později-
Se Kitsune probral,ale znovu ve své lidské formě.Zanadával a postavil se.Doufal že se nevzbudil moc pozdě….běžel jak nejrychleji mu jeho vratké nohy dovolovaly,ale přesto…přišel pozdě.
Úzkostlivě vykřiknul když mu právě před jeho očima Kyuubi probodnul svým drápem nejlepšího přítele a jeho ženu.Před nimi leželo na oltáři novorozené děťátko s pečetí na břiše.Kitsunemu v sekundě došlo co Yondaime plánuje a zoufale se na něj podíval.Minato mu věnoval smířený pohled s malým úsměvem a pustil pečeť boha smrti…
…Kitsune klečel na krví pokryté zemi a plakal.Nebylo to proto ,že sám pomalu umíral,ale protože nedokázal ochránit ani Yondaimeho ani jeho ženu…Pomalu se sesunul k zemi do už dosti velké kaluže své vlastní krve.
Z posledních sil zvedl pohled a podíval se na plačící dítko na oltáři a přitom si vzpoměl na své syny.
"Soro,Keitaro…slibuji..slibuji že až vám bude nejhůř..vrátím se..vrátím se a pomůžu dobru.."Řekl a přivolal prázdný svitek.Svým třesoucím se prstem , a svou vlastní krví napsal dopis ve kterém bylo rozloučení i proroctví , které mi změnilo život…..
Ady Ookami no Yoko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzanka Zuzanka | Web | 1. dubna 2013 v 22:17 | Reagovat

kawaii...

2 Ady-chan Ady-chan | Web | 2. dubna 2013 v 20:27 | Reagovat

Kuju :D

[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!