NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Chůva v akci 2 - Day 2

29. března 2013 v 21:16 | Ady-chan |  Chůva v akci
Chůva v akci
DEN 2
Když se Kurama probudil Daisuke byl zavrtaný pod jeho kimonem a ještě sladce spinkal.Nebylo divu...venku bylo ještě šero.Kyuubi zívnul,protáhnul se a pomalu se posadil ,aby kloučka neprobudil.Opatrně ho vzal na ruce a šel se projít na hokageho zahradu.Venku byl ještě příjemný mrazík,který ho probral.Podíval se na spící dítě ,které mu dělalo ze života peklo.Povzdechnul si a odhrnul mu vlasy z čelíčka.Daisuke se zavrtěl a více se přitisknul ke kuramově hrudi.Kurama se jemně pousmál a znovu zalezl do domu.Dal Daisukeho do provizorní postýlky a běžel do Ichiraku.Starý prodavač sice měl ještě zavřeno ,ale on sám tam byl.Ten krámek byl jeho 2.domovem.

"Hej staříku...."Syknul Kurama.Zpod pultu vykoukla prodavačova hlava.
"Co ty tu tak časně devítko?"Zeptal se ho prodavač a promnul si unaveně oči.
"Nechci ti plašit zákazníky..přišel jsem si pro ten rámen"Řekl Kurama.
Prodavač si lehce povzdechnul a pokýval hlavou.
"Ale budeš muset chvíli počkat.Nemám to připravené"Kurama kývnul a sednul si na barovou židličku.Pak se podíval na obzor zalitý červení.Byl to úchvatný pohled a liščího démona uklidňoval.Ulice byly zatím ztichlé,úplně bez života,který se začal probouzet teprve s prvními paprsky slunce.
"Je to.Tady to máš"Vyrušil ho po chvíli prodavač ze zasněného zírání.
"Jo,jasně...díky"Řekl Kyubi a znovu se vydal k hokagemu domů.
Daisuke už byl vzhůru a nervózně se vrtěl.Zporozněl ,když se otevřely dveře a vesele zavýskal,když vešel rudovlasý démon.Ten si zmučeně povzdechnul a položil misky s rámenem na stůl.Pak přišel k postýlce a vzal si Daisukeho do náruče.
"Achjo.Tolik se podobáš čtvrtému...a mně to tak děsí..."Zavrčel Kurama a šel s Daisukem ke stolu,kde ho posadil na židličku.Pak ho začal krmit.
Dnešní den vyhlížel přívětivě a tak se Kurama rozhodnul ,že vezme maléhho ven na procházku.Proto si na záda připevnil dětské kšíry a vyšel do ulic.Byl zvyklý že ho lidé ignorovali,proto se mu pranic nelíbilo,že se za ním otáčeli s uvideným a někdy i nechápavým výrazem.Po nějaké době to začalo lézt Kyuubimu na nervy a tak vzal Daisukeho nahoru na hlavy hokage. Daisuke ztichnul a sledoval rozlehlou krajinu před sebou.
"Pokud to má Naruto v plánu,bude tohle celé pod tvou kontrolou"Povzdechl si Kyuubi a Daisuke k němu zvednul nechápavý pohled.
"Proč to vlastně říkám...mělo by mi to být jedno"Uchichtnul se vduchu.
Pak uslyšel zašustění stromů za ním.Překvapeně se ohlédnul.Teď nehrozilo nebezpečí jen jemu,ale i hokageho synovi..to není dobré..ani pro jednoho z nich.
Kyuubi položil Daisukeho na zem ,přecijen by se mu s dítětem v náruči bojovalo špatně a rychle,jako stín se vkradl za první stromy.
Ozvalo se křupnutí větviček a nejenom jedno...někdo se blížil a ani se nesnažil být nenápadný.Kyuubimu se nehty proměnily na drápy a on jedním skokem překonal vzdálenost mezi ním a dotyčnou osobou.Tu svalil na zem.Byl připraven na vše...no téměř.
Určitě nečekal mladou černovlasou dívku,zřejmě kunoichi z listové vesnice.Ta byla naprosto vystrašená.Kurama to vyčetl z jejích vytřeštěného pohledu.
"Sorry.Jsi v pohodě?"Zeptal se jen tak do větru a vstal z ní.Dívka však nevstala.Jen se nadzvedla v loktech a začala od něj couvat.To by jí v tom ale nesměl zabránit urostlý srom za jejími zády.
"Notak...nechci ti ublížit"Protočil Kurama očima a přišel k ní.Jeho drápy se znovu změnily na trochu delší nehty a on položil ruku na její vlasy.Dívčin dech byl rychlý jako kdyby uběhla maratón,postupně se však začal uklidňovat.
"Kdo jsi?"Zeptala se potichu.Kurama vyvalil oči.
"T-Ty nevíš kdo jsem?"Zeptal se ještě pro jistotu,protože tomu nemohl uvěřit.Tady ho přeci znal každý..byla snad špeh?
Dívka kývla.
"Kdes byla posledního půl roku?"Zeptal se Kurama podezřívavě.
"Měla jsem AMBU misi mimo ohňovou zemi"Řekla dívka ze které už strach více méně opadl.
"Mám ti věřit?"Povytáhl Kurama obočí.Dívka pokrčila rameny.
"Smím vědět tvé jméno?"Zeptala se náhle.
"Kurama"Odvětil Kurama zavrčením.
"Já jsem Ady"Řekla kunoichi a vstala.Náhle se ozval dětský nářek.Kurama zblednul.
" Mamamia!Daisukeeeee!!!!"Křiknul a rychlostí blesku použil přemisťovací jutsu.
"A jé"Otočil Kurama oči v sloup,když ucítil že mu Daisuke udělal malý dáreček do své plenky.
Naposledy pohledem sklouznul zpět k lesu,pak vzal Daisukeho a objevil se u Hokageho doma.Daisukeho přebalil a nakrmil,pak vykoupal a ani mu nevadil voda ,která ho smáčela.Mysl mu zamlžovala vzpomínka na mladou černovlasou kunoichi jménem Ady,kterou dnes potkal.
Daisukeho usušil a lehl si i s ním do postele a s myšlenkou na ni také usnul.
(mám ty vlasy delší ju? :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzanka Zuzanka | Web | 1. dubna 2013 v 21:47 | Reagovat

pěkné.. povedlo se ti to.. :-D

2 Ady-chan Ady-chan | 2. dubna 2013 v 20:35 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!