NA TĚCHTO STRÁNKÁCH SE VYSKYTUJÍ FANFICTION A POVÍDKY SHOUNEN-AI A YAOI!
TO ZNAMENÁ VZTAH KLUK/KLUK.POKUD SE NĚKOMU TOHLE TÉMA NELÍBÍ , TAK ČELEM VZAD!
NEBO...SI TU KLIDNĚ ZŮSTAŇTE ALE NEŘÍKEJTE ŽE SEM VÁS NEVAROVALA!

Únor 2013

Chůva v akci 1 - Day 1

27. února 2013 v 20:39 | Ady-chan |  Chůva v akci
Sry že je to tak krátké ale nemám teď moc chuť psát.Takže GOMENE.

Chůva v akci
Den první


Haru Whiten

23. února 2013 v 17:52 | Ady-chan |  OC
Takže moje OC do anime Bakugan jménem Haru Whiten.


Chůva v akci 0 - Sněm Kage

20. února 2013 v 14:55 | Ady-chan |  Chůva v akci
Chůva v akci
Kapitola 1. - Sněm kage


New story is here!

20. února 2013 v 14:19 | Ady-chan |  Prology
Tak jo.Bude to taková komediální povídka.Bude se tam vyskytovat jen NaruHina ale hlavní hrdinové budou jen 2.
1)Kyuubi/Kurama
Kyuubi ve své lidské formě.Má volný přístup do Konohy díky tomu že se stal Naruto 6.Hokagem
2)Daisuke
Syn Naruta a Hinaty.

PŘÍBĚH:
Příběh začíná,když Naruto jako nový hokage vesnice ukryté v listí dostane zprávu od Kazekageho Gaary že je svolán sněm Kage a on se na něj má dostavit i se svou manželkou Hinatou.Je tu však jeden problém.Naruto a Hinata mají sotva ročního synka Daisukeho.Potřebují chůvu a Naruto nevrhne právě liščího démona . který se ve vesnici ukrutně nudí.Ten je to za malou odměnu odhodlán podstoupit.To ale ještě netuší jaké ho čeká peklo....

Thousand Foot Krutch - War of change ( naruto amv)

16. února 2013 v 13:15 | Ady-chan |  BEST MUSIC EVER!
Teď mám jedinou oblíbenou píseň.Sehnala jsem vám Naruto tribute právě s ní.Tak si to užijte ;D


P.S.sry pokud se vám zde zobrazí jen odkaz,pokud tomu tak je a vy se na to chcete podívat tak zde:
http://www.youtube.com/watch?v=e_wSZpyWKCs&list=LL8hedxAlEUlPt3B1OLFkaoA

OC otázky(D.Gray-man/Aneko Kami&Yuu Kanda)

16. února 2013 v 13:01 | Ady-chan |  DGM-Hetero
Už dlouho jsem nic nepřidala , tak vám sem něco dám.Mám to v PC už dlouhou dobu a náhodou jsem na to narazila.Tak si to užijte ;D

1) Začínáme. Jak vaše OC poprvé potkala danou postavu? Co si o ní pomyslela? (POV vašeho OC)?

Huh…tehdy..tehdy jsem si myslela že budu žít normální život s normální rodinou , ale osud tomu chtěl jinak.Asi týden po mích 16. narozeninách se ve dveřích objevili dva mladí muži v nějakých uniformách.Ukázalo se že to jsou exorcisti.Lovci akum,démonů kteří se živí lidský zármutkem a berou ne sebe těla toho kdo je přeplněn žalem.Ukázalo se že akumou je můj dědeček.Tehdy jsem byla hodně vyděšená , ale pocítila jsem v sobě zvláštní sílu , kterou do mě vlil jeden z těch exorcistů.Yuu Kanda se jmenoval .Tehdy když mně svíral v náručí mi něco došlo.Já jsem jako oni.A tak se stalo že sem aktivovala svou Inocenci a odešla s nimi do temného řádu kde si mně vzal do parády Komui-san.Jak jsem později zjistila je Kanda tichý,nafoukaný,odtažitý ale i silný exorcista který zřejmě nezná slovo humor.

2) Jakým způsobem řeší vaše OC a daná postava konflikty?
Tohle už opravdu přehnal!!Kruci! Tak já mu zachráním zadek před noahem Tikky Mikkem a on mě odkopne s tím že sem se mu neměla motat pod nohama?! Většinu lidí by to asi takhle hodně nevytočilo ale mě ano.Ikdyž se to snažím skrývat mám pro kandu jistou slabost.Krucinál tohle mě opravdu bolí.
Byla sem už několik hodin zamčená u sebe v pokoji a vystrnadit mě zkoušeli snad všichni co žili v budově temného řádu.Najednou se ozvalo klepání. "Kdo je?!"Zavrčela jsem naštvaně avšak odpověď se nedostavila.S mručením jsem se zvedla a šla otevřít ale nikde nikdo.Rozhlédla jsem se po chodbě.Nikde ani živáčka.Můj pohled se přilepil k podlaze před mými dveřmi.Ležela tam bílá růže a plyšový medvídek který svíral papírek na kterém bylo velkým písmem napsáno
"I AM SORRY".Mé oči se náhle rozjasnily a já věděla že už nemám důvod být smutná.
3) Jak se vaše OC a daná postava dostali do vztahu (pokud neměli žádný "oficiální" začátek, stačí vypsat kupř. první sblížení, polibek aj)?
Seděla jsem na balkoně.Byla temná noc a na nebi nesvítil ani měsíc.Skryly ho temné těžké mraky.Vítr si pohrával s dlouhými , bílými záclonami a mě bylo znovu do pláče.Ta noc.To nebe mi připomínalo jen a jen ho.Najednou se ozvalo skřípění balkónových dveří a já se s úlekem otočila.Civěli jsme na sebe jak čerstvě vyorané myšky.Já, Aneko Kami a on,ledovec Yuu kanda.I přes kamennou masku byla v jeho obličeji stopa překvapení.
"Kando?"Zamrkala jsem a úspěšně zahnala slzy , které se mi znovu nahrnuly do očí.
"Co ty tu Neko?!"Zamračil se ale mě v tu chvíli přišlo že to nemyslí nijak zle.Vypadalo to že jsi myslel že tu bude sám , ale zmýlil se.Jemně zavrčel , zakoulel očima a sedl si několik metrů ode mně.Zadívala jsem se na hvězdy , které znenadání vykoukly zpoza černočerných mraků.
"Je tu krásně že?"Otočila jsem se na něj , avšak on neodpověděl jen se zasněně díval na neúplnou lunu.V jeho očích se značila samota,smutek a lítost.
"K-Kando….."Zamumlala jsem lítostně a přisunula se k němu.On mě asi nevnímal je dále zasněně hleděl ne ten zářivý měsíc.Najednou už mi nepřipadal tak chladný a nelítostný.Nahnula jsem se k němu a lehce přiložila své rty na ty jeho.Jeho zorničky se prudce rozšířily a okamžitě mě od sebe odstrčil.
"Co si myslíš že děláš?!"Vyjel po mně bez váhání.
"J-já…."Nevěděla jsem co odpovědět.Sklopila jsem hlavu a mé oči se ihned zalily slzami.
Kanda si z nějakého důvodu všimnul že se mnou není něco v pořádku.
"Co ti je?"Zeptal se potichu.Já neodpověděla jen se mi začaly prudce nadzvedávat ramena a mými útrobami otřásl počáteční vzlyk.
"P-promiň" zašeptala jsem a rychle vystřelila na nohy avšak jeho ruka na mém zápěstí mě zastavila.Najednou se mi podlomila kolena a já mu přistála na klínu.
"Kan-"Nedomluvila jsem poněvadž sem byla nádherně přerušena.Jeho rty si našly cestu k těm mým.Vzal mě do náruče a pomalu odnesl do svého pokoje , kde mě položil do postele.Sám si ke mně lehl,a s pohledem upřeným do mých očí si mě přitáhnul do náruče.Tehdy jsem byla šťastná jako nikdy.
4) Válka s Earlem skončila. Reakce vašeho OC a plány pro budoucnost?
Válka skončila a mou radost tlumila smutná pravda.Teď je budu muset opustit.Mé přátele exorcisty.Budu se muset vrátit zpět do svého domu k mým ztrápeným rodičům a mé mladší sestřičce.Nejvíce mě ale tíží to že už nikdy neuvidím ho.Toho který mě naučil neprožívat tak moc vše důležité.Ten který se mi zavrtal do srdce tak hluboko , že už ho z něj nevystrnadím.
Smutně jsem seděla v poloprázdné jídelně a dloubala se vidličkou v obědě.Někdo si ke mně přisednul.Tím někým byl Kanda.I on vypadal nějak ztrápeně.
"Aneko…"Promluvil na mě potichu snad i duchem nepřítomně.Podívala jsem se na něj smutným pohledem.
"No?"
"Přemýšlel jsem….o budoucnosti….a tak mě napadlo…eh…nechtěla by ses přestěhovat ke mně?"Jako by mnou projel blesk.
"Ty víš že nemůžu…..co mamka?Taťka?Sestra?"Kanda se pousmál a pohladil mě po tváři.
"Na to už jsem myslel….můžou ke mně… s tebou"V mých očích se zjevily jiskřičky štěstí.
"To bys pro mě udělal?"Mé oči se už poněkolikáté za tento den zaplnily slzami.
Kanda mi je setřel.
"To víš že ano…..pro tebe všechno ,lásko.."Skočila jsem po něm a převalila ho i s lavicí na které seděl.Všichni přeživší se na nás otočili.
"Děkuji Yuu-chan…..miluji tě!"Vlepila jsem mu dlouhý polibek z kterého se mu zatočila hlava.
5) Kdyby vaše OC a daná postava měli mít dítě/děti?
"Který z vás to byl?"Zavrčela jsem výhružně a pohledem propalovala dvě stejně staré děti.
"To ona/on!"Ozvalo se naráz dvouhlasně.A sourozenci ukázali jeden na druhého.Na hlavě mi vyskočila žíla.
"Mě už to nebaví!"Promnula jsem si spánky.
Najednou někdo zvedl dvojčata do vzduchu.
"Tak kdo to byl?"Ozval se mužský hlas.Obě děti nasucho polkly.
Zvedla jsem svůj unavený zrak.Byl to Yuu.
"Ale tati….."Zakňučel chlapec jménem Rocka.>Roka<
"Žádné tati…."Zavrčel Kanda a podíval se na jeho sestru Rin.Ta sklopila pohled.
"Dobrá byl jsem to já"Přiznal se Rocka nakonec.
Kanda se usmál.
"Příště….žádné lhaní a teď už běžtě"Řekl Kanda a pustil je.Rin ho políbila na tvář a utekla si s bráškou hrát ven.
Když se o nich Kanda dozvěděl málem to s ním seklo.Donedávna ho strašila vidina uřvaných bastardů ale jakmile je uviděl, změnil názor.Děti z něho mají respekt a já jsem za to ráda.Nevyměnila by sem je za nic na světě.
6) Vaše OC si pořídí domácího mazlíčka. Jakého a jak její partner zareaguje?
"Ale notak..kando…jen se podívej.Je přeci strašně roztomilý.."Rozplývala jsem se nad svým novým domácím mazlíčkem.Byl jím malý ovčácký pejsek.Bohužel Kanda mé nadšení nesdílel.Někdy mi to přišlo jako by na něj žárlil.Občas jsem je dokonce přistihla jak se spolu měří napnutými pohledy.Bylo to někdy až komické.
Ale jednoho dne se to změnilo…byli jsme na takové malé vycházce a Rin s Rockou zase dělali blbosti.Najednou však Rin podjela noha a Rocka do ní nechtěně žďuchnul že Rin přepadla přes zábradlí a spadla do rozbouřené ,chladné řeky.Kanda už si stahoval košili a mě zatrnulo strachy ,ale Alex byl pohotový.Skočil do vody,chytil zuby Rin za mikinu a táhnul ji ke břehu.Když ji vytáhnul snažila jsem se ji zahřát a při tom jsem uviděla že se ti dva znovu měří těmi napnutými pohledy.Pak se stalo něco nečekaného.Kanda si čapnul a podrbal Alexe mezi ušima , ten začal divoce vrtět ocasem.Ze srdce mi spadnul ohromný kámen.Díky bohu,už bylo po všem.
Tyhle otázky nejsou moje.Pokud autorce/autorovi vadí že jsme si je vypůjčila ať se ozve a já to smažu ;)
Typ blogu: Hobby | Přihlásit se | Chci také blog | Děkuji vám za návštěvu.Jashin s vámi!